Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ignoráljam a...

Szerintetek ignoráljam a szóbeszédeknek egy fiúval kapcsolatban vagy ne ignoráljam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, megismertem szilveszterkor egy házibulin.

De viszont én tudtam arról a fiúról már rég.

Vannak róla "pletykák", hogy csajozós tipús, hülye, gáz, minden egyes lány akit ismerek az életemben mindig mikor felmerült annak a fiúnak a neve azt mondta, hogy "ooo te jó ég" de nem jó értelemben értették ezt a kijelentést, hanem egyféle nyomorultság?-nak. Nem tudom hogyan is írjam le, remélem értitek.

És viszont mivel én tudtam, hogy "milyen a fiú" ezért szilveszterkor eszem ágában sem volt, hogy vele egy szót is váltsak. De mit hozott az élet, most arra a sorsra jutottam, hogy sírok 7 hónap elteltével érte, hogy remélem nem lesz semmi baja és halálosan szerelmes vagyok belé és szerintem ő is belém. Ezt a szülei is megmondták nekem, meg mindenki.

De viszont van bennem egy féle hátrálás, hogy "vajon jó az, hogy egy olyan fiú iránt érzek ennyire tiszta, gond mentes érzelmeket aki teljesen az ellentétem?".

Nem tudom mi a helyes út, nem vagyok egy olyan ember, hogy elitéljek bárkit is, de most ez tényleg elgondolkodtatott mivel elmondta nekem a hátterét, mindent tudok róla vagy nem. De annyi mindent megtudtam róla, hogy már megértem mi miért történt. Törödjek az emberek véleményével? Mit csináljak?

Nagyon szeretem de közbe valamiért félek szeretni. Annyira furcsa, hogy egy otthon ülős, könyveket olvasó, nem nagyon társaság kedvelő stb lány pont az ellentétébe szeret bele.



júl. 20. 10:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeség, csak nem tudom nem tudom:(
júl. 20. 10:30
 2/4 A kérdező kommentje:

Oo ez egy hülye kérdés, szeretem őt és ha bárki is bántani akarja és mocskolni őt előttem, megvédem keményen. Nem érdekel.

Ne is írjatok ide csak idk hogy kell kitörölni a kérdést.

júl. 20. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd megbasz és megy egy masik csajra
júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez kb mint poszterekbe szerelmesnek lenni. Ha jol vettem ki 2 szot se beszéltek es egy szalmaszalat se tett a te szerelmedért.
júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!