Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez mit jelent? Miért féltéken...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Miért féltékeny, miért zavarja ha más fiúval találkozok?

Figyelt kérdés

A barátom 2 hete szakított, de azt mondta hogy majd együtt leszünk még, csak kell neki idő. (És ez nem 2-4hét lesz) (Számára idegen embernek is azt írta, hogy együtt akar velem lenni)

Igazából, mióta nem vagyunk együtt, csak bunkózik velem de közbe mondja, hogy szeret meg hogy együtt leszünk még!...

Mivel azóta csak belémköt mindenért, és bunkózik velem én egyre kevesebbet keresem... (ő mióta szakított, nem keres, de elvárja hogy én őt keressem)

1 hete voltam 3 barátnőmmel a városba és az egyik lány akkor találkozott egy fiúval...

Igazából nem is volt velünk ő, csak 10percre, amikor felhívtuk a lányt hogy jöjjenek hozzánk oda...

Akkor se ment mellettem a fiú!

Másnap írta nekem az exem, hogy látott az egyik haverja engem valamilyen fiúval...

Előtte meg, megjelöltem egy másikat az insta képemen, mert kérte storyba. (Csak egy random helyen, nem is magamon)

És rá is féltékeny lett...

Az lenne a kérdésem, ha nem akar velem lenni, és még ő szakított lassan 3 hete velem, + bunkozik és belémköt mindenért hogy szar legyen nekem...

Miért féltékeny/miért zavarja, ha én más fiúkkal beszélek/találkozok?



2021. jún. 23. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Lehet lelkileg nincs a topon éppen,lehet nem is miattad csinálja,velem is volt hasonló megborulás.
2021. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy miért zavarja, de ezek után te még össze akarsz jönni vele? Ha nem, akkor már nem a te bajod, hogy ő féltékeny, ha meg igen, beszéljétek meg, mert a mostni helyzetetek elég kilátástalan, így ahogy leírtad.
2021. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez alapján amit leírtál eg, f@sz, mondd meg neki hogy vagy nagyon gyorsan álljon lemagától, vagy hagyja hogy segíts neki mert ez így nem állapot. Ha meg nem engedi egyiket sem akkor te engedd el, keress magadnak valami normálisat.
2021. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2. Válaszadó.

Én még vele szeretnék lenni, eddig is mondtam neki hogy beszéljünk meg mindent, csak ő még nem akarta...

2021. jún. 23. 19:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pff, egyenes út a lábtörlőság felé.

Tudnám, mi a jó ebben egyeseknek...

2021. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen emberrel ne akarj együtt lenni kérlek! Tudom, hogy szereted és nehéz belátni, de minél előbb, az elején engeded el annál jobb lesz hidd el.

Először is ő miért akart szakítani? Ha szakítani akart miért kért időt? Nekem ez úgy jön le szakít, mert téged nem szeret vagy nem akar már annyira, de ha nem talál mást majd újra veled jön össze. Ezért nem enged téged mással. Ez a srác kihasznál téged és érzelmileg zsarol. Remélem neked hamarabb fel nyílik a szemed csajszi. Én sajnos későn jöttem rá. Évekig toxic kapcsolatban éltem.

Kitartást!

21/L

2021. jún. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Passzív-agresszív személyiségzavaros, nárcisztikus alkat. Valahogy érdemes lenne végleg megszakítani a kapcsolatot.


Próbáld meg apránként más irányba terelni a gondolataidat, mert ez a függőség LELKILEG BETEGGÉ FOG TENNI TÉGED!


Ui: tudom milyen ez, mert nekem is ki kell jönni végleg egy ilyen helyzetből. Azon igyekszem, hogy többet ne is lássam. Semmiféle tisztelet, semmiféle megbecsülés - miért kellene ez Neked?

2021. jún. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Háááát... ha annyira tiszteletlen veled szemben, kötözködik veled egyfolytában és ráadásul nem nyitott arra hogy megbeszéljétek kettőtök ügyét... akkor... ebben a kapcsolatban neked még mi keresnivalód???

Persze, érthető hogy szereted, de akkor sem hagyhatod hogy így viselkedjen veled!

El kell engedned most! Amíg még megteheted... hidd el, ha nem ezt teszed, csak rosszabb lesz.

2021. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=J4yraZiJ9D8 ezt nézd meg, aztán tiltsd le azt a nárcisztikus barmot.
2021. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!