Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért zavarja ez őket?

Miért zavarja ez őket?

Figyelt kérdés
A családom, rokonaim,ismerőseim egy részét zavarja pár szokásom és nem értem miért. Nagyon röviden az hogy én nem hajtom a pénzt állandóan, vállalkozó vagyok de nem dolgozom heti 5 napot van egy fix összeg amit szeretnék megkeresni ha ez megvan akkor kicsit leállok,a másik hogy nem szeretek olyan dolgokra költeni amik nem befektetés jellegüek tehát nem hoznak pénzt. Nem befolyásolja az ő életüket mégis szóvá teszik sokszor.

okt. 20. 09:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi honnan tudjuk? Kérdezd meg tőlük.
okt. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom azt várod, hogy azt írjuk, irigyek.
okt. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kérdeztem ,egyszerűen nem kaptam értelmes választ nem kaptam nagyjábólaz volt a válaszhogy mert hülyeségamit csinálok. Nem irigyek, nincs igazán mirre ,jó anyagi körülményeik vannak.
okt. 20. 09:31
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Dehogynem irigyek. Fáj nekik, hogy nem robotolsz heti ötnap nyolcórát. Ennyi a helyzet.


Amúgy meg nem kell járni hozzájuk - én sem látogatok olyanokat, akik nem érdemlik meg.

okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát de nekik sem lenne muszáj
okt. 20. 09:51
 6/22 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, neked mennyi a fix összeg, amit szeretnél megkeresni?
okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Fontos ezt számszerűsiteni? Annyi amennyi fedezi a kiadásaim és tudok félre rakni a céljaimhoz. Nem szeretnék számot írni mert úgy gondolom nem releváns.
okt. 20. 10:13
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Minek közöd velük, hogy dolgozol vagy pihensz? Felnőtt vagy, gondolom eltartod magad és saját lakásodban élsz.
okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ez igaz,de most akkor bújkáljak vagy mi?
okt. 20. 10:40
 10/22 Kroms ***** válasza:
100%
Nyilván azt gondolják, hogy amikor nem dolgozol, "lopod a napot". Ez mondjuk attól is függ, hogy olyankor mit csinálsz, ill. mit mondasz nekik, hogy csinálsz.
okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!