Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek? Mivel tudnám őt...

Mit tegyek? Mivel tudnám őt leszerelni?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van hogy az unokanővérem volt férje, rám hajtott. Nagyon kedveltem, de én teljes mértékig rokoni kapcsolatot ápoltam vele.

Egyébként egy kedves, illedelmes dolgos férfi,mellesleg iszonyat helyes. Ennek ellenére én nem tudom túl tenni magam azon hogy szinte egy család vagyunk, egész gyermekkoromban ismertem. Ráadásul a korkülömbség is nagy. Én 18,ő 35.

Hetek óta próbáld randit kérni tőlem.

Valahol sajnálom őt. A felesége megcsalta, és gondolom ez neki a férfi büszkeség megtartásárólról szól.

Össze szedni egy fital csajt, aki ráadásul rokona is az exének. Meg nem is merek lépni, kitagad a családom, ha újra össze jönnek meg rettentő ciki.


tegnap 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Egyébként nem feltétlenül a büszkeség megtartásáról szól ez az egész, pusztán bejössz neki. 38 éves férfiként többször próbálkoztak be nálam fiatal csajok, csak nem volt egyik sem az esetem.


Ha nem akarsz tőle semmit, kerek-perec mondd meg neki, hogy sajnálod az egészet, de családtagjént tudsz rátekinteni, nem pedig férfiként és ha tovább próbálkozik, akkor letiltod mindenhonnan. Jobbat nem tudsz tenni.

tegnap 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
18 évesen ez nagyon érett gondolkodás! csak így tovább!
tegnap 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extrát nem kell tenned, megmondod neki, hogy nem mész ranizni, nem akarsz tőle semmit. Esetleg még le is tilthatod mindenhonnan, és blockolhatod a telefonszámát. A családban is elmondhatod, hogy randizni akart veled, valaki majd a családból ezért belé fog kötni, és akkor majd leoffolja magát.
tegnap 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondold végig, hogy biztosan nem szeretnél-e vele kapcsolatot, és ebben a családodat hagyd figyelmen kívül, nekik ehhez semmi közük.
tegnap 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kellemetlenül érint, így is haragszik rám anyukám is, mert a szomszédunk aki mint kiderült a tinikori szerelme volt szintén rám hajtott. Azóta én vagyok a ribi a családban. Pedig vele se történt semmi, ettünk egyet el mondta amit akart ennyi.
tegnap 13:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszokat, szerintem Meg mondom neki hogy én nem érzek így iránta, és még fiatal is vagyok hozzá. Ráadásul kis gyermekes apuka. Szeretem a gyerekeket de nem akarok még ilyen felelősséget. Meg Csóri gyerek azt se tudja mi van. Én vagyok neki Fanni az unokanővére, de legyek a nevelőanyja is?
tegnap 13:24
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon határozottan szereld le, sajnos máshogy nem fog menni. Le is tilthatod akár, mondd meg, hogy ha továbbra is zaklat, akkor el fogod mondani mindenkinek a családban és akár a rendőrségre is elmész (ha tényleg rád száll, írogat, hívogat, neadjisten követ, az már zaklatás).
tegnap 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

1-es vagyok, továbbra is azt mondom, ha szimpatikus neked, adj neki egy esélyt, viszont ha nem, akkor kedvesen, de határozottan utasítsd vissza, és mondd meg neki hogy sajnálod ami vele történt, de ne keressen téged.

Facebookon én is néha ráírok olyan nőre, aki egyedülálló és bejön nekem, a múltkor is ráírtam Rékára, bemutatkoztam, elmondtam, hogy tetszik nekem, ő meg válaszolt, hogy nem akar bunkó lenni, de nem vagyok az esete. Mondtam neki, hogy semmi baj, sok sikert kívántam neki a társkeresésben, és mentem tovább.

Neked kell tudni, hogy mi fér bele az életedbe. Speciel én simán felnevelem más gyerekét, nincs vele semmi gondom, de nem vagyunk egyformák.Zsolti

tegnap 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy nem nevelném más gyermekét de nem 18 évesen. Arról nem is beszélve hogy a kisfiú a rokonom is egyben. Szóval neki sem igazán jó ha ilyen szintű drámát viszünk bele az életébe.
tegnap 23:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!