Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Harmad-unkatestvéremmel 3 éve...

Harmad-unkatestvéremmel 3 éve ismerjük egymást, elítélendő lenne ha együtt lennénk, ha egy párt, társat alkotnánk?

Figyelt kérdés

kérlek ne ítéljetek el!


25 évig nem is ismertük egymást, azt sem tudtuk, hogy a másik egyáltalán él vagy létezik.

Nagyon megszerettük egymást, vonzódunk is egymáshoz, de nem merünk tovább lépni.

Ezt a család képes lehet elfogadni?

Ha nem akarunk gyereket elítélendő együtt lenni?


Van valakinek ebben tapasztalata?


Én 24 éves vagyok ő 33.


jún. 25. 11:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Mi sem ismertük egymást, és valószínűleg sok rokonomról én sem tudok még.

Öröklődéses papírok miatt kerültünk elő.

Anyáink ismerik egymást de ők sem beszéltek évekig.


Gyereket egyikünk sem szeretne, mástól sem szerettünk volna. Házasság pedig nem fontos.


De köszönöm a válaszokat.

jún. 25. 13:16
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem nagy probléma. Harmad unokatesó már nagyon távoli rokon.
jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%

Sokkal közelebbi rokonok is házasodhatnak egymással. Ha mégis gyereket szeretnétek nincs veszély.


Csak számomra furcsa, hogy 25 évig nem ismertétek egymást és te csak 24 éves vagy?

jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
igen hát 1 hónap és 25 leszek.
jún. 25. 16:07
 15/21 A kérdező kommentje:

Annyira ketté oszlik a családunk, hogy nem is volt olyan nagy esemény amin 2-en összefuthattunk volna, 1 esküvő volt csak régen akkor ő 8 éves volt velem meg anyám terhes, amin összetalálkozhattunk volna.


Nagymamám tartotta csak velük a kapcsolatot, de ők is inkább csak telefonon. Lehet, hogy láttuk már egymást azelőtt de nem tudtuk, ki kicsoda.


Írhatnék egy fél oldalt arról, hogy miért nem ismertük egymást de ez a lényeg kb.

jún. 25. 16:12
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
En nem ismerem a harmadunokatestvereimet, sot azt sem tudom, hogy a vilagon vannak. Masodunokatestverbol se mindenkit. Szoval nyugodtan lehettek egyutt.
jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
20%

Nálam nem férne bele abszolút. Basszus akárhogy nézzük rokonok vagytok.

Nálunk minimum havonta találkoznak a másod illetve harmad unokatesók is ha csak egy délután gyors kávéra és beszélgetésre de ez nálunk akkor is CSALÁDI összejövetel...mi lesz ez, beltenyészet?

jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%
17# szerintem te trollkodsz. Mi viszonylag összetartó család vagyunk, de a harmad unokatesóimat nem ismerem. Nagymamámék 6-an voltak testvérek, a másodunokatesókat még nagyjából ismerem, bár nagy részüket 20 éve nem láttam, mindenki máshol van a világban, van akiről csak tudom, hogy létezik, de a nevében sem vagyok biztos. El nem tudom képzelni, hogy valaki a harmadunokatesóival hetente összejár. Ahhoz nekünk ki kellene bérelni egy rendezvénytermet és összeszedni vagy 100 embert Canadától Ausztráliáig.
jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nálunk a legközelebbi rokonok sem találkoznak csak 1 évben 3-4x.
jún. 25. 21:15
 20/21 anonim ***** válasza:

Miért lennék troll?

Nem szóródtunk szét a világban nagyjából 3 megyéből össze tudjuk szedni a harmad unokatesókat akikbe a gyerekeim számítanak bele a családban jelenleg nálunk.

És olvasd újra nem, nem hetente de havonta vagy 2 havonta azért egy kis idő belefér hogy a rokonság találkozik...mi legalábbis ismerjük egymást, a dédszülők 6-an voltak testvérek és szerencsére összetartó a család/rokonság. Persze ilyenkor nem mindenki találkozik egyszerre de pl most szeptemberben lesz egy unokatestvér találkozó ahová az ország több részéről is jönnek. Nonszensz lenne bármelyikük között is bármilyen szerelmi viszony. Undorító

jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!