Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rossz ötlet amit a fiam...

Rossz ötlet amit a fiam készül tenni?

Figyelt kérdés

9 éve együtt vannak a menyemmel, akinek mikor megismerkedtek volt egy egy éves lánya.

Még mielőtt leszolnatok szeretem a menyem és a kislánykát is. Fogadott unokaként tekintek rá. Viszont ki találták, hogy a fiam örökbe fogadna hivatalosan. Nem tudom viszont, hogy ez jó ötlet e. Bevallom azért vannak bennem kérdőjelek emiatt.


jún. 21. 16:48
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nagyon is jó ötlet. Neked milyen aggályod van ezzel kapcsolatban? Ezt kifejthetnéd, mert meg fognak kövezni :)
jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
13%
A fiad örökbe fogadna hivatalosan??? Téged???
jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
93%
Ha 1 éves kora óta vele van, tényleg olyan neki, mintha a sajátja lenne. És a kislány számára is olyan valószínűleg. Akkor mi a probléma vele, hogy hivatalossá teszik? Inkább örülj, hogy nem az ellenkezője a fiad, hogy megcsinál 3 pulyát, aztán meg otthagyja őket, csak fizet utánuk.
jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy mivan ha másképp alakulna az életük és megbánja. Ha ne adj isten elválnának a menyemmel és utána nem úgy állna a kislányhoz. Hogy bárki is sérüljön.
jún. 21. 16:59
 5/50 anonim ***** válasza:
89%
4: Nincs túl szoros összefüggés. Ha szeretik egymást, enélkül is megviselne mindenkit egy válás. De nem lehet így élni az életet... Olyan, mint ha össze se házasodnának a szerelmespárok, nehogy aztán majd válás legyen a vége.
jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
81%
Semmi rossz nincs benne, örülj neki, hogy ilyen fiad van!:)
jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon jó ötlet. Nem arra kell apellálni, hogy el fognak válni. Valahogy mégis az ellenszenv érződik rajtad. Miért bánná meg? Felnőtt ember, el tudja dönteni mit akar.
jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
76%
De van bármi arra utaló jel, hogy el akarnak válni, vagy rossz a kapcsolatuk?
jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
85%
9 éve neveli, ő tanította járni. Biztos, hogy erős érzelmi kötődése van és apaként törődik vele. Innentől magától értetődő a döntés, hogy hivatalosan is az legyen.
jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Szerencsére semmi ilyenre utaló jel nincs, amennyire tudom és látom jó a kapcsolatuk.
jún. 21. 17:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!