Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ki az akit általában előre...

Ki az akit általában előre ültetnek? Paranoiás lennék?

Figyelt kérdés
Párom rokonaival(+rokon egy barátnője) voltunk színházban majd az előadás után egy 5 személyes kocsiban kellett utaznunk 6-an (nem mentünk sokat csak időre kellett hazaérni) barátom keresztanyjának a párja vezetett és velünk volt még a keresztanya barátnője ők voltak ketten hátul plusz párom és neki az ölébe az unokatesó. Majd a keresztanya mondta hogy üljek előre. Ez ilyen kiközösítés lehetett? Vagy azért mert én “nagyobb darab” vagyok mint ők? (Amit kétlek, max magasabb vagyok náluk) vagy csak túl aggódom és csak szimplán a barátnője mellett akart ülni párom keresztanyja? Aztán próbált beszélgetni velem is hiába elől ültem mondjuk. Bocs ha idiót@ a kérdés, csak ritkán talizunk velük aztán valszeg túl aggódom mert tökre jól kijövünk amúgy😂
jún. 18. 10:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
73%
Vagy csak jófejek akartak lenni, hogy ne nyomorogj a hátsó ülésen. De érdekes, hogy te ezt negatívumnak veszed. 🤔
jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt sajnálom hogy nem állított meg a rendőr hogy hátul egymás ölében ülnek. Hogy büntették volna meg a sofőrt is jó sokra.
jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
56%
22-es, magának mi a jó abban, ha másnak rossz?
jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!