Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ki az akit általában előre...

Ki az akit általában előre ültetnek? Paranoiás lennék?

Figyelt kérdés
Párom rokonaival(+rokon egy barátnője) voltunk színházban majd az előadás után egy 5 személyes kocsiban kellett utaznunk 6-an (nem mentünk sokat csak időre kellett hazaérni) barátom keresztanyjának a párja vezetett és velünk volt még a keresztanya barátnője ők voltak ketten hátul plusz párom és neki az ölébe az unokatesó. Majd a keresztanya mondta hogy üljek előre. Ez ilyen kiközösítés lehetett? Vagy azért mert én “nagyobb darab” vagyok mint ők? (Amit kétlek, max magasabb vagyok náluk) vagy csak túl aggódom és csak szimplán a barátnője mellett akart ülni párom keresztanyja? Aztán próbált beszélgetni velem is hiába elől ültem mondjuk. Bocs ha idiót@ a kérdés, csak ritkán talizunk velük aztán valszeg túl aggódom mert tökre jól kijövünk amúgy😂
jún. 18. 10:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen "tömeg" esetén logikusan méret szerint a kisebbek ülnek hátra.

Ettől függetlenül nagyon túlgondolod.

jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Mi lesz veled augusztusban, ha már a nyári szünet elején ennyire unatkozol?
jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Ez udvariasság. Te ülhettél a legkényelmesebb helyen.
jún. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Inkább köszönted volna meg, hogy nem kell hátul két ember között (egyiknek ölében egy harmadikkal) zsúfolódnod.

Borzasztó ember lehetsz, hogy mindenkiben rosszindulatot látsz.

jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Hármashoz csatlakozom, marha jó fejek voltak, mert te ülhettél a legkényelmesebb helyre, ahol nem rugdosott a gyerek sem.
jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Túlgondolod, de nagyon.

Iskolapéldája annak, hogyan kreáljunk problémát ott, ahol nincs semmi (leszámítva azt, hogy én nem engedtem volna 6 embert beülni az 5 személyes autómba, mert taxi is van a világon, de ez más kérdés)

jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Mikor ilyeneket olvasok, komolyan elgondolkodom a magyar emberek mentális egészségén... 😑
jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Nálatok abban nyilvánul meg a kiközösítés, hogy ki hol ül az autóban?

Ha hatan utaztatok (ami szabályellenes), akkor egyértelműen azok ülnek hátra, akik jobban elférnek. Ha te nagyodd darab / magasabb vagy, akkor te ülsz előre. Legtöbben örülnek, ha nem kell hátul három másik ember mellett nyomorogniuk, te meg elkezdesz hülyeségeket belemagyarázni.

jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%

Tudod ki vitt volna Téged bárhová?

Menj gyalog, arra amerre akarsz, azt se kérdezd merre kell menni, mert nem nem mondanék semmit, mert még ott is rossz indulatot látnál...

jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%

Túlgondolod! Udvariasak voltak veled.

Vagy lehet tényleg büdös vagy?!

Furcsa nő vagy.

jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!