Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ki az akit általában előre...

Ki az akit általában előre ültetnek? Paranoiás lennék?

Figyelt kérdés
Párom rokonaival(+rokon egy barátnője) voltunk színházban majd az előadás után egy 5 személyes kocsiban kellett utaznunk 6-an (nem mentünk sokat csak időre kellett hazaérni) barátom keresztanyjának a párja vezetett és velünk volt még a keresztanya barátnője ők voltak ketten hátul plusz párom és neki az ölébe az unokatesó. Majd a keresztanya mondta hogy üljek előre. Ez ilyen kiközösítés lehetett? Vagy azért mert én “nagyobb darab” vagyok mint ők? (Amit kétlek, max magasabb vagyok náluk) vagy csak túl aggódom és csak szimplán a barátnője mellett akart ülni párom keresztanyja? Aztán próbált beszélgetni velem is hiába elől ültem mondjuk. Bocs ha idiót@ a kérdés, csak ritkán talizunk velük aztán valszeg túl aggódom mert tökre jól kijövünk amúgy😂
jún. 18. 10:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy rosszindulatot feltételez a kérdező, hanem a béka segge alatt van az önbizalma! Az már a ti rosszindulatotok, ha ti ebben rosszindulat-keresést láttok.
jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%
Azt vélelmezte, hogy őt kiközösítik. Nem rosszindulat ilyet feltételezni alaptalanul? Miért nem a jót kereste a többiek döntésében?
jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%
Nem! Önbizalomhiány!
jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%

Bizony, téged is és a sofőrt is kiközösítették, hiszen neki is előre kellett ülnie. Egész biztos. Vagy végülis lehet, hogy ti ketten a sofőrrel zártátok ki a másik négyet.


(irónia)

jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%

"Ez ilyen kiközösítés lehetett?"


Nagyon túlgondolod. Az lett volna a kiközösítés, ha azt mondja, te menj busszal. A legnagyobb darab/legmagasabb emberek ülnek elől nálunk is, ha tele a kocsi, vagy az, akinek pl. fáj a lába (előre könnyebb beülni), vagy szédül a hátsó ülésen.

jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk a sofőrön kívül az szokott előre ülni, akinek a leghosszabb a lába, a legnagyobb darab vagy idős, nehezen mozog. Szerintem túlgondolod és csak udvariasak voltak.
jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
15%
Senki nem tartja furának rajtam kívül hogy nem a kérdező ült a párja ölébe hanem az unokatesoja? Ez függetlenül a nemektől szerintem fura.
jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen esetben a lehető legnagyobb megtiszteltetés, ha előre ültetnek és nem nyomorognmi a hátsó traktusban.
jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
90%

18 as, gondolom az uncsiteso egy gyerek.

Egyebkent mi az , hogy " kikozositettek ?

Be akartal ulno ötödiknek hatra hozzajuk ? 😅

Inkabb joarc akart lenni, hogy te ulj elore majd ok nyomorognak.

Mondhattad volna azt is, hogy " jajj ugyan .ar tessek elore ulni jo nekem ott hatul a tomegben".

jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
66%
Ha a való életben is ennyire komplikált és fáraszt vagy, csodálkozom, hogy egy kocsival mentetek.
jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!