Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért gondolja a családom...

Miért gondolja a családom hogy ehhez van bármi köze? Ez úgyis az én saját döntésem.

Figyelt kérdés
Szóval hétvégére hazautaztam, és mint mindig, otthon most is a politika volt a téma, de nálunk nem a tudatlanság a gond, hanem hogy a sok “értelmiségi”, mindenkinek van minimum főiskolai végzetsége nálunk, nem látja a fától az erdőt. Apró-cseprő hülyeségeken vitatkoznak, mert nem látják át a nagy egészet. (Magamat sem tartom politológusnak, de azt gondolom hogy ezen a téren tájékozottabb vagyok mint ők.) Szóval próbáltam nem belefolyni a dologba, de mikor már 45 perce csak arról győzködtek hogy miért be menjek el szavazni, elegem lett, és közöltem hogy én érdekel ők elmennek-e, hogy kire szavaznak, vagy érvénytelenül szavaznak, ez magánügy, én elmegyek, és a saját véleményem szerint fogok szavazni. Erre közölték hogy nagyot csalódtak, meg mekkora hülye vagyok meg ilyenek, és konkrétan mindennek elhordtak.

2022. márc. 29. 07:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
#9: Nem kéne másokat cikkel spamelni. Én is tiltottalak volna.
2022. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%

#10 #11

Ja, ha nem tudjátok, hogy mit jelent a spam, akkor nyilván így reagáltok.

Pont arról van szó, hogy nem spam-eltem senkit, és mégis letiltott.


Kicsit se szánalmas.

2022. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, nem és kész, ennyi, én is utálom a politikát, semmi pénzért nem mennék el.
2022. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 naponta nincs 5 percnyi időd egy ismerősödre, akkor veled van gond, nem az ismerősöddel. - hát hetente sincsen KEDVEM az ismerősöm fxságait olvasgatni, mert ő erőszakos, már bocs.
2022. márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
12-es spam - kéretlen üzenet, szóva, de elég erősem spammelted őt, és az ilyet én is tiltom a francba.
2022. márc. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 after stroke ***** válasza:
51%
Az orbáni megosztó és gyűlöletpolitika hozománya, hogy már családon beül is hülyézik egymást az emberek.
2022. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Ha így jobban szót lehet érteni velük, akkor nyugodtan mondhatod, hogy meggyőztek és arra szavazol, akit ők javasoltak. A szavazófülkében úgysem fogja senki leellenőrizni, hogy hová tetted az x-et."

Ja és ezt meddig lehetne türni?

Ha meghívnak békemenetre, küldözgetik folyamatosan a fideszes cikkeket, interjúkat megszállottan, hisz te is arra szavaztál így téged is érdekel?

A hazugság mégtöbb hazugságot szül.

El kellene nekik fogadni, hogy minden ember más szempontból teszi le a voksát.

Van akik az árstopp, csok, babaváró, szja miatt teszi le a voksát a fideszre.

És vannak olyanok akik más szempontok miatt választanak. Az elmúlt 12 év, az egészségügy, az oktatás, a bérek, a gyűlöletpolitika ellen, az azonos jogok mellett stb.

2022. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!