Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet tenni egy külföldi...

Mit lehet tenni egy külföldi nagynénivel?

Figyelt kérdés

11 hónapra kiköltöztem külföldre és hát van egy 70 éves nagynéném, senkije sincs, tesóin kívül, meg az elhunyt tesója sogórnőjén kívül, ráadásul nagyon konzervatív értékeket vall, bár eléggé szabad szájú.


Én meleg vagyok, és most itt élek külföldön, és bár ügyelek, hogy sehogy se hozzam fel a politikát, de mindig megtalája a módját, hogy belém kössön.



#konfliktus #nagynéni #Homofóbia.
2021. aug. 21. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vele laksz?
2021. aug. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Mi lenne, max nem reklámozod hogy az vagy, ennyi.
2021. aug. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos már változni nem fog, inkább tereld el mindig a témát. Semmiképp ne mondd el neki, meg hát a kapcsolataid amúgy is a te magánügyed.

Kitartást :/ :)

2021. aug. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Miert kene vele tenni barmit?
2021. aug. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem!

A nagynénihez cuccoltál?

Akkor 2 eset van:

- elviseled a saját lakásában, mert “valamit valamiért!”

- elköltözöl

Ha meg nem vele laksz, akkor nem mindegy, hogy miről, mit gondol egy 70 éves?

2021. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

11 hónapra külföldre költöztem egy hosszútávú projekt keretében, bár nem vele lakok, de néha mivel itt él pár rokonom a városban, így kénytelen vagyok találkozni családi eseményeken.



Ja és igen felvállalom magam, csak mondjuk azt a minimális időt amit mondjuk az ő társaságában töltök más családtagokkal, nem veszekedéssel szeretném tölteni, meg azzal, hogy utána felmegy bennem a vérnyomás..

2021. aug. 21. 10:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide az, hogy meleg vagy meg a politika? Ezektől függetlenül is minden családban mindenki mást és mást gondol a világ mindenféle dolgáról, mint a többiek, mindenki külön-külön egyéniség, mindenkinek a családjában vannak idegesítő alakok. Attól még egy-egy családi összejövetelt ki lehet bírni. Felnőtt ember vagy: tudod előre, hogy miket fog mondani, nem? Akkor meg az egyik füleden be, a másikon ki. Leszaromtabletta. Mi kell még? Lépj le hamarabb valami ürüggyel, hogy még rövidebb ideig tartson a szenvedés. Ha a többiekkel több időt akarsz tölteni, külön-külön tölts velük időt, ne csak a nagynéni jelenlétében azt a keveset, amit akkor kibírsz.
2021. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:D
2021. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!