Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek kettős mérce?

Szerintetek kettős mérce?

Figyelt kérdés

Nagyszüleim az életem folyamán engem soha nem fogadtak úgy el mint az unokatestvéreimet. Én 31 éves vagyok, ők 23, és 20. Gyermekkoromban mindig ők voltak szószerint az "olimpiai bajnokok", az "élsportolók", az "iskola elsők", nők bálványai, én akármit tettem mindig jóval kevesebb voltam mint ők.

Nagypapám nyolc éve halt meg, azóta csak fokozódott ez a kontraszt. Ők hetente átjárnak a mamához, simogatják a fejét, de a háta mögött kiröhögik. Nem dolgoznak, mindkettő Iskolába jár, meg haveroznak, és a szüleikkel élnek. Én már több éve külön háztartásban élek szüleimtől, ennek ellenére családi szabály a mamával foglalkozni, és én vagyok a rossz hogy nem járok át olyan sűrűn mint a két unokatestvérem.

A mama természetéről az alábbi linken olvashattok:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__nagyszulo..


Köszönöm a válaszokat.


2014. márc. 10. 12:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Gondolj már bele felnőtt ember vagy nehogy már mama meg apád diktáljon neked. Már a korod szerint gyereked is lehetne nem kell a véleményükkel foglalkozni.
2014. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ilyen, hogy köteles vagy valakivel foglalkozni, mert nagyanyád, apád, stb. ILYEN NINCS! Most komolyan arra karnak apellálni, hogy annak idején dugtak egy jót, amiből megszületett apád, meg megszülettél te? Micsoda teljesítmény... Elolvastam a másik kérdésed is, egészen addig, hogy megpofozott. No komment. És most te még pányolgasd? Ha úgy érzed, hogy semmit/csak rosszat kaptál tőlük, akkor nem is kell velük foglalkozni. Ha meg meg akarnak verni, akkor pedig lobogtasd meg azt, hogy feljelented. Senki nem verhet meg senkit, csak azért, mert nem tetszik a pofája, vagy amit mond, csak mert az apád. Teljesen olyan a nagyid a leírás laapján, mint egy szociopata. Csak ő és ő, és ha te még egy darab csokit is kaptál, akkor jól megpofoz. A családból valakinek fel kellett volna a gyerekbántalmazás ellen szólalni.
2014. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amúgy úgy írok most neked, mint egy olyan unoka, aki hasonlóan jó "nagyszülőkkel" lett megáldva. Az unokatesós dolog is pontosan ilyen volt nálunk.
2014. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2014. márc. 11. 06:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!