Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kinél hogy fogadta a nagyszülő...

Kinél hogy fogadta a nagyszülők, az unoka homoszexualitását?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 23:54
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
18%
Te most komolyan azt hiszed ,hogy ha lenne ilyen statisztikai felmérés akkor nagyobb százalékban nyerne az ,hogy örültek a nagyszülők? :D Azért magadat ne akard becsapni! Nem bántani akarom az ilyen beállítottságú embereket ,mert nem tehetnek róla ,de az ,hogy teljes mértékben elfogadott legyen a homoszekszualítás itt Magyarországon .. az nem mostanában lesz.
2014. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
60%
a lényeg az lenne, hogy mivel nincs ilyen felmérés, nem hihetek semmit, veled ellentétben, aki úgy jelent ki dolgokat, hogy magából indul ki :P
2014. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
20%
Most vitatkozhatnánk egész nap ,de egyértelmű ,hogy elfogadottabb az én állításom.
2014. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
76%

"de egyértelmű ,hogy elfogadottabb az én állításom."

Nekem egyáltalán nem egyértelmű.

2014. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sem egyértelmű.
2014. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
70%
miről vitatkozhatnánk? arról, hogy alaptalan az állításod? az nem vita tárgya, hanem nyilvánvaló, hisz nem tudod semmivel sem alátámasztani, amit állítasz. inkább úgy tűnik, hogy beleestél az ún. wishful thinking csapdájába, ami azt jelenti, hogy a vágyaid vezérlik a gondolkodásodat. szeretnéd, ha a nagyszülők nem fogadnák el unokáikat, ha kiderül róluk, hogy a szexualitásuk az átlagtól eltérő. egy nagyon megkeseredett és boldogtalan ember képe rajzolódik ki előttem rólad. :)
2014. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó hozzászóló ,ez sajnos mind rád illik. Kitalálhatsz dolgokat ,de attól az még nem igaz! Élhetsz álom világban tovább! Én csak azt írtam le amit látok a való világban ,és nem a Szex és New Yorkból idézgetek mint te.
2014. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
72%
én nem állítottam semmit, te állítottál, neked kell alátámasztanod. meg a következő állításodat, ahol szerinted valahonnan idézek, de bizonyítékot nem mutattál. szóval várom azt is.
2014. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
64%
sa24: tényleg te állítottál valamit, amit én kétkedve fogadok, mert a saját tapasztalataim nem támasztják alá, statisztikák és kutatások meg nem állnak rendelkezésemre.
2014. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim válasza:
17%
sa24n nevű válaszolóval értek egyet. a környezetemben azt tapasztalom, hogy senki nem örülne, ha nagyszülőként ezzel szembesülne. az, hogy nem örülne, nem azt jelenti, hogy kizárja az életéből és semmisnek tekinti, hanem azt, hogy nem örülne neki. ezt akár egy kisebb fajta felmérésnek is tekinthetjük. kivétel nélkül mindenki azt mondta, hogy nem örülne neki.
2014. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!