Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kinél hogy fogadta a nagyszülő...

Kinél hogy fogadta a nagyszülők, az unoka homoszexualitását?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 23:54
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
78%

"Selejtes=szaporodásra képtelen"


A meddő is selejtes? Mert őket nem szokták így támadni.

2014. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
16%
Hát így van, ezért a selejt hullik ki, a jó gének maradnak meg. A természetes kiválasztódáshoz szükség van selejtekre, természetesen. De az inkább ne az én unokám legyen, mert nem azért szültem, neveltem a gyermekeimet, hogy utána az örökített gének meghaljanak.
2014. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
60%

" mert nem azért szültem, neveltem a gyermekeimet, hogy utána az örökített gének meghaljanak."

Ellentétben másokkal. :D

2014. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
79%

"nem azért szültem, neveltem a gyermekeimet, hogy utána az örökített gének meghaljanak"


Nem azért vállaltál gyereket, hogy az majd hozzád hasonlóan élje az életét úgy, hogy neki tetszik? Elég önző dolog, ne szülőhöz méltó.

2014. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
77%

"Hát így van, ezért a selejt hullik ki, a jó gének maradnak meg. A természetes kiválasztódáshoz szükség van selejtekre, természetesen. De az inkább ne az én unokám legyen, mert nem azért szültem, neveltem a gyermekeimet, hogy utána az örökített gének meghaljanak."


világosíts már fel, hogy akkor a melegek kitől örökölték a génjeiket, és miért nem halt még ki a természetes kiválasztódásnál a homoszexualitás, ha nem tudják tovább örökíteni?

2014. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
82%

Engem egyáltalán nem ejtene kétségbe ha az unokám meleg lenne.

Amúgy azt mondja már meg nekem a kedves "selejtes" válaszoló, hogy mégis miért gondolja, hogy a meleg unokának nem lehet gyereke? Csak én nem értem? Ugyanúgy tud gyereket csinálni, ha egészséges, mint bárki más, csak kissé bonyolultabb, de ennél nagyobb tortúrákon is átmentek már azok akik nagyon akarnak gyereket.

2014. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim válasza:
78%
Selejt = homofob, rasszista emberek, akikre tudatlansagukon kivul jellemzo, hogy kivallo emberismerok!
2014. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
87%
2014. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
81%

Selejtes = szaporodásra képtelen.


Ahogy #11 írta, akkor a meddő heteroszexuálisok is selejtesek?


Hozzátenném, hogy az egészséges melegek szaporodásra képesek biológiailag.

2014. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
85%
mivel a melegeknek biológiai szempontból lehet gyerekük, inkább hasonlíthatók azokhoz a heteroszexuálisokhoz, akik nem AKARNAK gyereket. ezek szerint a gyereket nem vállaló heterok selejtesek? inkább a te gondolkodásod.
2014. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!