Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kinél hogy fogadta a nagyszülő...

Kinél hogy fogadta a nagyszülők, az unoka homoszexualitását?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 23:54
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk aránylag lazán ment, a barátomat pedig teljesen befogadta a család.
2014. márc. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
70%
Most ezen a válaszomob mit lehetett lepontozbi? :-D
2014. márc. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
64%
Biztos egy homofób volt :D
2014. márc. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem nincs a Foldon az a nagyszulo aki ezt jol fogadja. Ugyebar ok ferj-feleseg, ffi-no kapcsolatban elnek, ezert tudott gyerekuk es unokajuk lenni, igy neveltek a gyerekeiket is es gondolom szeretnek ha az unokanal se halna ki a csalad mert a gyerek megmelegedett. Ez minden nagyszulonek sokk, ami teljesen ertheto is.
2014. márc. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
13%
Én el tudnám fogadni, ha több unokám lenne és csak az egyik lenne ilyen. Ha csak ez az egy, akkor nagyon fájna. Mert becsúszhatnak selejt emberek, de az ne az én unokám legyen. De mivel remélem, hogy sokat lehetek majd vele, törődni fogok vele (nem elkényeztetni), így azért remélem nem lesz homo.
2014. márc. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 ftf1983 ***** válasza:
62%

4-es, nagyon sok nagyszülő tökéletesen elfogadja az unokája melegségét és ha van párja az unokájának Őt is elfogadja. Azért mert valaki idős még nem hülye vagy elmaradott, sok idős felvilágosultabb és elfogadóbb, mint a fiatalok.


5-ös, mi az, hogy selejtes ember?

2014. márc. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
77%

"Szerintem nincs a Foldon az a nagyszulo aki ezt jol fogadja."


ne magadból indulj ki

2014. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
20%
Selejtes=szaporodásra képtelen, így értem. A fajok szerepe a fajfenntartás, na most egy homo-nak nem igazán lesz utódja.
2014. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
77%

"De mivel remélem, hogy sokat lehetek majd vele, törődni fogok vele (nem elkényeztetni), így azért remélem nem lesz homo."


Szóval majd megtanítod neki, hogy a meleg az rossz, az selejt és ha véletlenül az lenne, akkor utálja magát minél jobban. Nekem ilyen nagyszülő nem kellene.


Nálunk unokatesóm leszbikus, mindenki szereti, az idősebb generáció is, mert egy végtelenül udvarias, dolgos, vicces nő. A munkája miatt sokat utazik és az öregek szeretik hallani a történeteit, meg nézegetni a fotókat, amiket csinált. Nincs vele az ég világon semmi gond.

2014. márc. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim válasza:
84%
Hát szerintem az emberiségnél a fajfentartás már nem az elsődleges. Nem gondolod, hogy így is több ember van a földön mint kellen? Ha nem lenne ennyi meleg még több ember lenne... Lehet a természet így védekezik...
2014. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!