Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Apám bunkó.Mit tegyek?

Apám bunkó.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rühellem hallgatni ahogy apám a mamával beszél. Folyton ordibál vele amikor nem hallja telefonon és erre az arcidegbénulása is rásegít. Mióta van ez a baja, azóta még bezárkózottabb lett, mert úgy gondolja hogy mi "nem értjük meg". Vendégségegbe sose jön el, szinte idegrohamot kap ha anyámmal, anyai ágon a nagyival, velem, vagy a saját anyjával kell beszélnie. Nem jár be dolgozni home officeba van és ez néha idegesít de nem tudom csak úgy megkérni hogy azért menjen be mert szeretném ha legalább egy napot lehetnék egyedül itthon. Tényleg olyan nagy kérés ez? Ha étteremben cukrászdában vagy boltban eszünk mindig magával rángat hogy neki ne kelljen beszélnie és ha azt merészelem mondani hogy most nem mert fáradt vagyok, akkor az esetek többségében el se megy, és kiakad rám. Úgy gondolom nem vagyok a kísérője és érteném ha teljesen nem tudna beszélni, de tud, és mindenki érti a beszédét. Semelyik ismerősömtől, még a baromi szurkálódós őszinte emberektől se. Az anyja enyhén süket, és mivel vidéken él hívja naponta telefonon hogy beszéljen velünk. Élőben se kedvesebb vele, múltkor elmentünk családi programként fagyizni, aminem nem örültem mivel tudtam hogy apám be fogja vágni a hisztit, és mindenkinek tönkre teszi a programot, de ahogy sejtettem, apám elrontotta számomra az egészet a viselkedésével. Nem tudom miért olyan nehéz csak egyszer egy ilyen programon ami kb egyszer van az évben kedvesen viselkedni. Mamám kicsit lassabban ment fel a lépcsőn apám meg minden vendég előtt ráordított hogy "menjél már" ez tökre lehangolt és utána még én voltam az idióta amiért nem vágok jó képet a dologhoz.



Nagyon zavar apám viselkedése,ahogy másokkal és legfőképpen a mamaval beszél. A mama egyedül lakik falun egy darab kutyával érthető hogy keresi a fia társaságát, és szerintem nem kéne kiakadnia ha a mama visszakérdez mert nem hallotta, vagy próbál beszélfetni apámmal. Én megértem hogy a betegsége miatt szarul érzi magát de ha egy egész családnyi ember, az én barátaim, a barátom mondjuk neki évek és hetek óta hogy de igenis érthető amit mond akkor az valszeg úgy is van. Szerintem az hogy beteg meg depressziós meg be van fásulva, az nem mentség arra hogy bunkó legyen másokkal. Valaki segítsen.



#család #apa #bunkóság #Apa-család kapcsolat
tegnap 21:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Muszáj ezek a rohadt alacsony vibrációs energiák terjedjenek a világban, mert a negatív entitások igénylik, a fájdalom, de főleg a FÉLELEM, bánat, vita, kiabálás, düh élteti ezeket! Emiatt kell az emberiség szarul legyen folyton! Ezért vannak háborúk, negatív társadalmi történések, infláció, fészkesfene, családokban hülyék, hogy szophassák a negatív energiáját az emberiségnek a köcsögök!

Mindenki kacagjon eljen át örömöt, legyen extázisban, félelem nélkül, megdöglik a sok rohadt!

tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Kezd el edzeni és ha elég erős leszel/elég önbizalmad lesz, akkor majd kitudsz állni magadért és másokért.
tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
42%

Apád a leírás szerint tényleg bunkó, de te sem vagy semmi! Nincs időd felhívni a nagyit, mert tanulsz? Ez komoly?

Hetente egy napot a HO-ban dolgozó apád húzzon be dolgozni, mert te egyedül akarsz lenni? Mi van?

ma 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13-as, nagyon nehéz lenne egy olyan kérdésre válaszolni, amit el is olvastál? Azt úgy honnan vetted, hogy heti 1 napot home office-ozik az illető?
ma 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%

"Nem jár be dolgozni home officeba van és ez néha idegesít de nem tudom csak úgy megkérni hogy azért menjen be mert szeretném ha legalább egy napot lehetnék egyedül itthon."


Itt írta a kérdező, hogy az apja home office-ban dolgozik, és sérelmezi, hogy nem jár be heti egy napot a munkahelyére, hogy a kérdező egyedül lehessen otthon. A 13-as is ezt írta, sehol nem volt szó arról, hogy a kérdező dolgozik home office-ban heti egy napot.

ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Normális, hogy azt akarja, ki akar egy veszett kutyával összezárva non stop?
ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Félreértettél. Világos, hogy apu dolgozik HO-ba, és a gimis gyerek akarja bezavarni heti egyszer az irodába. Szerintetek ez normális?
ma 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igen, 17 es, adott esetben normális.

Szerintem téged meghalad ez a kérdés, lapozz. Irreleváns tények puffogtatásán kívül nem sokra megy senki a válaszaiddal

ma 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!