Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagypapám kellemetlen helyzetb...

Nagypapám kellemetlen helyzetbe hozott ma a buszon, van rá mód, hogy fátylat borítsak az esetre?

Figyelt kérdés
Mai nap csináltunk egy kis kiruccanást és buszra pattantunk én és a nagypapám akivel nagyon jó a kapcsolatom. Első buszon nem történt semmi gond, viszont a másik átszállás előtt vettünk egy büfében kis menüt, hogy gyorsan még együnk valamit. Nagypapa kolbászt kért (nem volt nagy méretű) sült krumplival, én egy sima hamburgert kértem hisz azt gyorsan el tudom fogyasztani még buszra szállás előtt. Eközben nagypapám a krumpliját ette és evés közben nem figyeltünk arra, hogy 3 perc és jön a busz. Én gyorsan befaltam a maradék burgert, míg nagypapám a sültkrumplit és a kolbászt mondta, felhozza a buszra. Gondoltam magamban végülis a dobozban senkit nem zavarna és talán az illata se érződne annyira. De meglepetésemre nagypapa megfogta a kolbászt és a kezében tartva akart felszállni a buszra. Nyilván nem úgy, hogy a sofőr képébe lengetve tartotta de nekem elég bizarr látvány volt. Szóltam neki, hogy vagy meg kéne ennie gyorsan, vagy eldobni a kukába, meg miért kellett kivenni a dobozból? Ő erre azt mondta, a doboz sok helyet foglal és nem akarta tartani és a buszon akarta elnyammogni sunyiban. Na végülis a terve nem jött össze, mert ahogy lépett a lépcsőn megbotlott de nem esett el, csak felszökkent, és azzal a lendülettel a kolbász kiesett a kezéből egyenesen a sofőr ölébe esett. A sofőr szerencsére nem csapott balhét, még foltos se lett a ruhája, ahova esett a kolbi, mosolyogva nevetett egyet és vissza adta nagyapámnak a kolbászt de kérte, hogy gyorsan egye meg és semmi gond nem lesz. Nagypapa be is tartotta ezt és elmajszolta gyorsan és szerencsére semmi balhé nem lett belőle, és végül én hiába éreztem akkor kínosan magam most már úgy érzem túl aggódtam a dolgot magamban. Persze ha a sofőr máshogy reagált volna lehet jogos lett volna az aggódás de megúsztuk de ezek után mégis tartok tőle, hogy megint valami kellemet lenszituációba keveredünk és nem akarom megint érezni ezt a kínos érzést...Mit tehetek ellene, hagyjam elfeledni? Nagypapa se lett dühös a zsörtölődésemre így lehet bolhából csináltam elefántot? Vagy sült kolbászból frankfurti virslit?

szept. 22. 19:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az egeszben csak ket dolog gazos:


- hogy egy ilyen semmiseget kinos helyzetnek elsz meg

- ha mar leesett a kolbasz (tok mindegy, hogy hova) es mas jegykezelos/kormanyt es egyebeket osszetapizos kezevel ossze lett fogdosva, akkor azt ki kellett volna dobni.

tegnapelőtt 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Borzasztóóóóóóó!!!!!!! Tagadd ki!
tegnapelőtt 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Még így olvasva is jót nevettem a sztorin:D na de örülök hogy megoldódott
tegnapelőtt 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Édespofa kisöreg!
tegnapelőtt 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Ez egy túltolt kamu. Rengeteg lényegtelen részletet írtál, mert hogy akkor talán hitelesebb, de nem az.
tegnapelőtt 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!