Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagypapám kellemetlen helyzetb...

Nagypapám kellemetlen helyzetbe hozott ma a buszon, van rá mód, hogy fátylat borítsak az esetre?

Figyelt kérdés
Mai nap csináltunk egy kis kiruccanást és buszra pattantunk én és a nagypapám akivel nagyon jó a kapcsolatom. Első buszon nem történt semmi gond, viszont a másik átszállás előtt vettünk egy büfében kis menüt, hogy gyorsan még együnk valamit. Nagypapa kolbászt kért (nem volt nagy méretű) sült krumplival, én egy sima hamburgert kértem hisz azt gyorsan el tudom fogyasztani még buszra szállás előtt. Eközben nagypapám a krumpliját ette és evés közben nem figyeltünk arra, hogy 3 perc és jön a busz. Én gyorsan befaltam a maradék burgert, míg nagypapám a sültkrumplit és a kolbászt mondta, felhozza a buszra. Gondoltam magamban végülis a dobozban senkit nem zavarna és talán az illata se érződne annyira. De meglepetésemre nagypapa megfogta a kolbászt és a kezében tartva akart felszállni a buszra. Nyilván nem úgy, hogy a sofőr képébe lengetve tartotta de nekem elég bizarr látvány volt. Szóltam neki, hogy vagy meg kéne ennie gyorsan, vagy eldobni a kukába, meg miért kellett kivenni a dobozból? Ő erre azt mondta, a doboz sok helyet foglal és nem akarta tartani és a buszon akarta elnyammogni sunyiban. Na végülis a terve nem jött össze, mert ahogy lépett a lépcsőn megbotlott de nem esett el, csak felszökkent, és azzal a lendülettel a kolbász kiesett a kezéből egyenesen a sofőr ölébe esett. A sofőr szerencsére nem csapott balhét, még foltos se lett a ruhája, ahova esett a kolbi, mosolyogva nevetett egyet és vissza adta nagyapámnak a kolbászt de kérte, hogy gyorsan egye meg és semmi gond nem lesz. Nagypapa be is tartotta ezt és elmajszolta gyorsan és szerencsére semmi balhé nem lett belőle, és végül én hiába éreztem akkor kínosan magam most már úgy érzem túl aggódtam a dolgot magamban. Persze ha a sofőr máshogy reagált volna lehet jogos lett volna az aggódás de megúsztuk de ezek után mégis tartok tőle, hogy megint valami kellemet lenszituációba keveredünk és nem akarom megint érezni ezt a kínos érzést...Mit tehetek ellene, hagyjam elfeledni? Nagypapa se lett dühös a zsörtölődésemre így lehet bolhából csináltam elefántot? Vagy sült kolbászból frankfurti virslit?

szept. 22. 19:51
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Csodálom, hogy a
szept. 22. 21:44
 22/35 anonim ***** válasza:
19. Nyugi nem fogsz többet a sofőrrel találkozni. Minél többet rágódsz ezen a történeten annál tragikusabbnak fogod látni, pedig ez nem több egy mindennapi vicces kis történetnél, ami bármikor bárkivel megeshet
szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
84%
A nagyapád helyében mondtam volna a sofőrnek, hogy adok kolbászt, ha már neked nincs
szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
32%
inkább szed le a posztot ez nem kellemetlen örülj hogy él még
szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

24...erre nincs mit mondanom, már ebből az jön le, hogy azt hiszik hogy nem örülök hogy él...jesszus milyen emberek járnak ide...

egyébként én saját magam nem tudom leszedni a posztot ami nem is poszt hanem kérdés...

szept. 22. 21:50
 26/35 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon modoroskodik a kérdező, ezért tartjátok furcsának vagy akár trollnak.

Finomkodó, aprólékoskodó, kekeckedő. Van ilyen, tehát nem elrugaszkodott dolog, csak ritka, mint a fehér holló.

S nem tudom, milyen mentális betegség kell hozzá. Talán a kényszeresség.

szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, nagyon örülök, hogy átgondoltad és bocsánatot kértél. Én mindig igyekszem türelmes lenni a családommal akkor is, mikor valamivel picit kiakasztanak, nem akarom őket megbántani. Továbbra is becsüld meg nagyapádat. :)
szept. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
26-Itt inkább neked van valami betegséget, kényszerességed, hogy másban ennyire megtalálj valamit ami nincs. Olyat képzelz mögé ami nem igaz...nem vélelten látszódik a pipáid alapján...
szept. 22. 23:50
 29/35 anonim ***** válasza:
26, neked mégis mi bajod van? Egyszerű kérdés, egyszerű válaszokkal.
tegnapelőtt 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Én értem a problémád, mert 10bol 9 buszsofor a hajatokat is leorditotta volna a fejetekrol. A helyében én biztos nem mosolyogtam volna ha szabályt szegtek és még a nadrágomat is osszezsirozzatok.


De jól alakult, megúsztátok, most már engedd el.

tegnapelőtt 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!