Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Más nagyanyja is ilyenkor...

Más nagyanyja is ilyenkor kapál, gyomlál, stb a 40 fokba, majd panaszkodik, hogy rosszul van, szédül?

Figyelt kérdés
Fél 8-kor mentem el dolgozni, és mivel szétrobban a fejem, így hazajöttem. Basszák meg a 40 fokot... Útközben mit látok, nagyanyám a tűző napon kapál. Aztán persze majd nyíg, hogy nem bír semmit, rosszul van, szédül. A 150 m2-es házba mindenhol 22 fok van egymagára, mert megy a klíma 1000-el. Mint a fűtés is télen... Az nem érdekel, de ha ennyi esze van, akkor nem tudunk mit csinálni vele...
júl. 11. 09:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

#2

Tényleg? És hol van a többi öreg? Ja ők már nem élnek... Nyilván csak azokat látod akik megérték ezt a kort

júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

22

Na igen, a négyből 3 nagyszülőm családjában volt gyermekhalál, de nem baj, mert bezzegrégen. :D

Meg a falu minden utcájában van egy lenyomorodott ember, aki a saját vagy a szülei hülyesége miatt jutott oda, ahova, de nem baj, mert bezzegrégen.


Hát akkor hajrá. Naptej nélkül, ki a 40 fokba kapálni, csak utána ne tessék sírni...

júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az enyém már nem él.
júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nagyszüleim csak hajnalban meg este mennek ki a kertbe, napközben bent tesznek-vesznek, vagy leülnek tévézni, olvasni. :)


#4

"Segítsetek nekik, ennyi az egész."

Igaz, mindenki mondjon fel nyár elején a munkahelyén, és őszig kapáljon a nagyi kertjében.... Ugye tudod, hogy a legtöbb ember nem igazán ér rá napközben kertészkedni? :D

júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
93%

Akik azzal jönnek, hogy bezzeg az ő nagyfaterjuk, nagymuterjuk is ezt csinálta, mégis 90 évig élt, mit akarnak bizonyítani?

Hogy tök normális dolog kínozni magad 40 fokban az UV surágzásban? Igaza van a fenti válaszolónak. Nem az a baj, hogy ilyen önpusztító, nyakas barmok, akik senkire sem hallgatnak, hanem, hogy utána az egész családnak kollektive körül kell ugrálnia őket, ha napszúrástól döglődnek, mert jaj szegény nyagyi döglődik, noha magának köszönheti.

júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

#19

Erre gondoltam én is. Igen, ha rosszul lesz, akkor ugrani kell.

A családjának csinál problémát, értelmetlenül:((((

júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
7 es te valamit felre neztel de erosen. a kerdezonek irtam hogy rendben van ha segitenek a nagyszulonek de ne 40 fokban kerteszkedjenek mert az veszelyes es egeszsegtelen? szoval akkor miert vagyok en ven kriptaszokeveny? azert mert nem tartom helyesnek hogy 40 fokban kerteszkedjen valaki a tuzo napon? megmagyaraznad mit neztel be?
júl. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
az az erzesem hogy itt toroltek par valaszt mert en voltam az 5 os, igaz a mondat elejen 5 os nek irtam (lehet veletlenul) de olvassa ewlo megegyszer akit erdekel mit irtam . AZT HOGY RENDBEN SEGITENI A NAGYSZULONEK DE NE 40 FOKBAN TEGYEK MERT AZ VESZELYES ES EGESZSEGTELEN. ERRE TOBBEN SZEPEN LEBARMOLTAK A FEJEMET;-(((((
júl. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Már nem, de régen kimentek a kertbe hőségben is, mert abból volt a nyugdíjkiegészítésük.
júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!