Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti hogy viszonyulnátok azután...

Ti hogy viszonyulnátok azután nagyanyátokhoz, miután egy házat, amit meg akartál volna venni, és erről ő tudott, miatta kellett eladni? A pénzre nem szorul rá, csak mindig panaszkodik.

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy ő tulajdonos benne, és ő vergődik, hogy adják elfele, mikor már mondtam neki, hogy ha a többiek el akarják, akkor se engedje, a részét tartsa vissza, úgy senkinek nem kell majd. Jövőre tudnám megvenni. Idén még pénz is kéne, meg nem vagyok 18 se, hogy megtudjam. De nagyanyám már vergődik, hogy adják elfele, vagy fizessék ki. Amúgy tőlem elvárja, hogy naponta menjek, nem is tljes egészséges, de inkább agyilag bolond. Eddig jártam is, de amióta meghallottam, hogy mit mondott, azóta 1x voltam, és nem is szándékozok menni, ha neki 5-6-7-800.000 Ft többet ér, mint az unokája, (a pénz úgyis orvosoknak adja, mert ha van pénze, egyből megműtteti magát, nembaj hogy nem kéne, inkább lesz neki protézise, meg ilyen hülyeségek... 3x küldték vissza a kórházból, mire 4.-jére megműtötték. És persze mindig nyomja az orvosokat... ) Több milliót költött már orvosra, amikor semmi baja. Ezt az orvosok is megmondták, hogy nem kéne műteni, de ő ragaszkodik hozzá. És nekem meg, aki minden nap ment hozzá, sajnálja a k.va házrészét? És ő van felháborodva, hogy nem megyek. Hát igazából nagyon lesüllyedt a szemembe. Ahelyett, hogy támogatna, még alámtesz, és ki akar játszani. Én sem vagyok tökéletes, nem is lenne egy hű de üzlet a ház, de nekem tökéletes lenne, mert szeretek barkácsolgatni, és magam megcsinálnám. Plusz csinálnék egy nagy termet, ami ilyen régi hangulatú lenne, akár lakodalmak, stb lebonyolítására is alkalmas.
2013. nov. 10. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Nőjj fel és tanulj meg írni is!
2013. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Majd veszel egy másikat,mindenki azt csinál a saját lakásával amit akar. Ha az utcán szórná szét a pénzt, ahhoz sem lenne semmi közöd.
2013. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Annyi eladó ház van ma. Csak fogsz találni magadnak megfelelőt a nagyanyádén kívül is.Aztán , lehet, nem is veszi meg senki, míg te gyűjtögeted a rávalót.
2013. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

"inkább lesz neki protézise, meg ilyen hülyeségek"


Te még a fogakat is sajnálod tőle??

De a háza, az kellene.

2013. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

"És nekem meg, aki minden nap ment hozzá, sajnálja a k.va házrészét?"


Szal az ő saját házrésze k.va, de a te mindennapi látogatásod milliókat ér. Sz.art érő unoka vagy..

2013. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#1! Nem tudom az írásomba hol a hiba, gondolom kimaradhatott egy betű, vagy nem tudom...

2#! Oké, tehát nincs hozzá közöm, de akkor milyen jogon is várja el, hogy én minden nap menjek, és segítsem? 2/10-ed része van, és nincs másik ilyen ház az egész városban. Nem vicc, tényleg nincs. Mind ilyen '50-es évekbeli rossz kis vályogház, felázva, a többi meg a '70-'80-es évekbeli kockaházak, amikbe egy ajtót nem vehetsz ki, mert rádszakad az egész mennyezet.

#3! A baj csak annyi, hogy amúgy lenne rá vevő. Egyik szomszédnak kéne.

#4! Nem fogprotézis. Az orvosával beszéltünk, és ő mondta, hogy nincs a mamának szüksége rá, de a professzor úr már megcsinálja, mert tudja, hogy ő a 3. akihez ment. És ugye kapja a pénzt és megcsinálja... A háza kéne, igen. Mivel ő egyfolytába a pénz körül forog, neki az a mindene, pedig tudhatná a pengővel is mi lett. Ha ő ezt eladatja, akkor majd fogad maga mellé egy csicskát, aki kedvére kiugrálja a semmiért. Nem fog találni...

#5! Igen, mert nem szorul rá a pénzre, csak kib.ásból tenné. És ha ő így alám akar tenni, akkor milyen jogon is várná el, hogy én minden nap menjek? Érjek sz.rt, nem érdekel. Ő azt hiszi, csak körülötte forog a világ, nagyapám, ha van valami baja is ugrál neki, neki lehet bármilyen baja, nagyanyám egyből rátronfol, hogy jajj ha tudná neki hogy fáj, amúgy meg ha nem látják, úgy szaladgál, mint egy vakbolond. És ezt az egész család megmondja. Egy testvérével szól, a többiekkel nem. (mondjuk egyik testvére tényleg szemét az egész családdal, de a többivel csak azért nem, mert nem ugrál neki kedvére...) Nagyapám családjából is csak egy testvérrel van jóba, nagyapám a többiekkel is, ő jár hozzájuk, de ők nem járnak, mert nagyanyám mindig csak sír nekik, meg a végén veszekedés lesz, egy 10 éves ügy miatt. Nagyanyám mindig is mocskos volt mindenkivel, mindig a keresztlányát nyomta, aki jelenleg már nem is köszön neki. Egyedül én vagyok, vagyis voltam, aki jár hozzájuk, apámék 2 hétbe egyszer, én viszont szinte naponta. Egy héten 5-6x minimum elmentem. De ezután. Mindenki megmondja, régi szomszédai is, hogy nagyapám jó ember, nagyanyámról meg inkább le se írom miket mondanak. Én elvoltam vele, de ezek után nem tudom, van-e képe elvárni, hogy menjek hozzá. Amúgy a házat meg tudnám venni, ha ő ideadná a részét, de van olyan mocskos, hogy nem adja. Nagyapám is mondta pedig neki, hogy ne csinálja ezt, de nem érdekli. Nagyapám segít nekünk is, segítünk neki mi is, de nagyanyám csak elvár mindig mindent. Nagyanyám nagyapám örökségét is elszórta már, komplett tanyát örökölt volna nagyapám, nagyanyám meg bevágta a hisztit, hogy neki új ereszcsatorna kell, és adják el. Akkor eladták 1 millióért, most cserélt gazdát, 46 millió+áfáért. Csak ennyire szemét ember nagyanyám. Én voltam vele egyedül jóba, de itt én is befejezem. Még egyszer elmegyek, megmondom, hogy döntsön, mi kell neki, én, vagy a kis pénze, amire ráülhet, de ha eladja, akkor nyugodtan fogadhat maga mellé valakit, mert én befejeztem. Ha neki az többet ér, akkor nem vesztek vele semmit.

2013. nov. 10. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!