Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Más nagyanyja is ilyenkor...

Más nagyanyja is ilyenkor kapál, gyomlál, stb a 40 fokba, majd panaszkodik, hogy rosszul van, szédül?

Figyelt kérdés
Fél 8-kor mentem el dolgozni, és mivel szétrobban a fejem, így hazajöttem. Basszák meg a 40 fokot... Útközben mit látok, nagyanyám a tűző napon kapál. Aztán persze majd nyíg, hogy nem bír semmit, rosszul van, szédül. A 150 m2-es házba mindenhol 22 fok van egymagára, mert megy a klíma 1000-el. Mint a fűtés is télen... Az nem érdekel, de ha ennyi esze van, akkor nem tudunk mit csinálni vele...
júl. 11. 09:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Az én nagymamámék hajnalban és/vagy este kertészkednek. Nem szeretnének hőgutát kapni.
júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Néhai szomszédom és szomszédasszonyom is pont ezt csinálta.

A bácsi 101, a néni 97 évet élt.

Tudtak valamit ezek az öregek!

júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Drága nagypapám csinálta mindig ezt. Csak ebéd után ment el a hűvösbe pihenni. És szigorúan csak az orrát kente be naptejjel.

87 évesen hunyt el.

júl. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
23%
3, de gondolom jó a zöldség, ami ezektől a begyepesedett vén boszorkáktól jön... Segítsetek nekik, ennyi az egész.
júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
5 os, az addig Ok hogy segitsenek neki de ne 40 fokban. ez egeszsegtelen es veszelyes. lehet kerteszkedni koran reggel vagy keso delutan.
júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nagypapám is sokat volt napon, de ő bírta. Amikor haldoklott nem panaszkodott annyit a 9 nap alatt, mint ez a boszorkány egy telefonhívás alatt, áttétes daganatos volt, 100-as tapasszal 😥 végig tiszta tudattal 😪 pedig 0-24 mellette voltam.
júl. 11. 10:11
 7/29 anonim ***** válasza:
29%

#5

Honnan veszed, hogy ilyen idióta nagyanyám van?

Honnan veszed, hogy egyáltalán él-e még a nagyanyám? Mellesleg egyik nagyszülőm sem él már.

Miért is kéne nekem a napon kínoznom magam ilyen barom miatt?

Szerinted nem tudok lemenni a boltba?


Gondolom magadra ismertél és ezért háborodtál fel, vén krematóriumszökevény.

júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

Igen, és nem érdekel a panasza.

Ha esetleg melege van, majd iszik vizet, de akinek ennyi esze van, így járt.

júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a nagyim jól bírta a meleget, csak fáradékonyabb volt. Egy csomószor mondtuk neki, hogy mama, nem kell kikapálni a dudvát az udvarról (ami nem veteményes, hanem a nagykaputól a traktor egykori helyéig, ilyen beton csíkok közti kis ház, nulla árnyékkal), úgyis megyünk hozzá füvet nyírni. Nem, ő nyolcvan évesen is kiment a legnagyobb hőségriadóba kapálgatni az árnyéktól mentes helyre, azt, amit amúgy fűnyíróval is rendben lehet tartani. Majd közölte, hogy de nem fog napszúrást kapni, mert ő háttal áll a napnak.
júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Igen, volt is rá példa nem egyszer, de amióta egyszer napszúrást kapott, kétszer is meggondolja, hogy kapáljon-e.
júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!