Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Más nagyanyja is ilyenkor...

Más nagyanyja is ilyenkor kapál, gyomlál, stb a 40 fokba, majd panaszkodik, hogy rosszul van, szédül?

Figyelt kérdés
Fél 8-kor mentem el dolgozni, és mivel szétrobban a fejem, így hazajöttem. Basszák meg a 40 fokot... Útközben mit látok, nagyanyám a tűző napon kapál. Aztán persze majd nyíg, hogy nem bír semmit, rosszul van, szédül. A 150 m2-es házba mindenhol 22 fok van egymagára, mert megy a klíma 1000-el. Mint a fűtés is télen... Az nem érdekel, de ha ennyi esze van, akkor nem tudunk mit csinálni vele...
júl. 11. 09:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
37%
Hárompipás válaszoló (3, 8), te ma minden kérdéshez írsz valami dühöngő választ? A célod, hogy minél előbb egypipás legyél? Jó úton haladsz.
júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
23%
13as szerinted kit érdekel? Ki nem szarja le a pipakat? Hülye polik nyomkodjuk az értékelést
júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
89%

5

Azért gondolkozzál. Mindenhonnan ez ömlik, orvosmeteo-t meg szoktam nézni, hőgutát lehet kapni, ami életveszélyes (fiatalnak is, hát még egy öreg embernek).

Nem véletlenül pofázzák el mindenhol, hogy ilyen kánikulában inkább bent, magunkat hűtve, amilyen módon csak lehet, így legyünk.

Azért ez nem egy pár sima nyári nap, vörösriasztásban van az ország (pár megye kivételével).

júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
89%

5

Pár zöldség kurvára nem éri meg az egész mizériát.

júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%
Az enyém dettó ilyen volt egy időben. Aztán fizikailag folyamatosan leépült. Most is menne, de már 10 percnél tovább nem bír kint lenni ebben a melegben és aktívan dolgozni is. Fitt meg minden, de már a negyedét nem bírja a dolgoknak.
júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Darius- ***** válasza:
74%
Ezzel semmi gond nincs. Aki kényes, hamarabb meghal. Hozzászokik a szervezet a szélsőséges körülményekhez. Én is bringázok, dolgozok sokszor 30 fokban. Mivel idősek nem egészségesek már annyira, mint egy fiatal. Szerintem ezt nem a Nap okozza, de te tudod jobban miért panaszkodnak. Az ő fiatal korukban keményebb fizikai munkákat kellett eltűrniük
júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Én mamám is ezt csinálja, 89 éves. Hatalmas kert, aztán meg adja a tyúkoknak amit megtermelt, mert egymaga nem eszi meg, adni meg nem akar senkinek. Rá kell hagyni, már megtanultam.
júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
97%

Az idősebb generáció nagy részét szerintem valahol legbelül a munka élteti, akkor érzik értékesnek magukat, ha csinálhatnak valamit, legyen ez kertészkedés, sütés, főzés, bármi. Nem véletlenül vannak tele reggel 6-kor már a buszok a piacra tartó idős asszonyokkal. A mi nagymamánk is ilyen, nála ha csak 9re készül el a vasárnapi kétfogásos ebéd, az későnek minősül, 74 éves de mászik, megy mindenhová.

Hagyd kérdező. Megváltoztatni úgysem fogod tudni, úgyhogy csak magadat idegesíted feleslegesen.

júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

20

Csak az a baj, hogy ha rosszul lesz, akkor ugrani kell.

Mert ha a hőgutáját is önállóan lemenedzseli, az oké. De az mégsem fair, hogy egyes öregek folyamatosan önpusztítanak, de utána elvárják a gyerekeiktől / unokáiktól, hogy a gondjukat viseljék.


Ismerek pl olyan idős nőt, aki miatt egy egész éjjelt kellett a kórházban tölteni a lányának, mert neki hirtelen eszébe jutott, hogy át kéne rendezni a szobát, és elkezdte mozgatni a 70 kilós bútorokat. Lehet mondani, hogy hagyd rá, csak a következményeket meg kiszopják a fiatalok.

júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
25%
14, eddig potyog össze a gizda kölyök az évzárón, mint ezek a kapáló nagyik.
júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!