Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Anyám nem érti meg hogy ne...

Anyám nem érti meg hogy ne posztolja tele az oldalát a gyerekem képeivel. Ez normális hogy egy nagymama ilyen?

Figyelt kérdés

4 hónapos a gyermekem anyámnál 100 kép van már róla kint mert ugye magának mindig kért hogy küldjek vagy ha nálunk van szétfotozza. Nekem 4 képem van kint összesen a gyerekemről! Megkértem hogy ne posztolja de kb 2 hétig betartja utána megint mindent kirak. Olyanokat mond hogy “babánk” stb

Szerintem ez kicsit beteges. Ő az én lányom és nem neki szűltem és azért hogy mutogassa számomra vad idegeneknek. Már volt belőle félreértés is mert apukámnak mondták hogy anyám éjjel -nappal a gyerekkel van ( mert a képekből itélve úgy tűnik pedig csak küldött képeket rak ki ) és hogy apám miért nem. ( elváltak) Nem értem miért kell ennyire a külvilágnak élni iszonyatosan zavar…


2022. jún. 19. 11:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyósom is ezt csinálja.

Marha zavaró.

2022. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%

Töröld a facibuk fiókját;)


Esetleg posztoljad őt bikiniben, hogy átérezze a "büszkeséget", íme a világszép mamám:)))

Elgondolkodna utána...vagy nem.

2022. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%
Akkor ne használt bébiszittyónak, amíg mosogatsz.
2022. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
10%
Küldj neki kinyomtatott fényképeket a babáról.
2022. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk elég szánalmas ez az “én gyerekem, nem neki szültem” duma. Egyrészt mintha valami tárgyról beszélnél, másrészt ingyen bébicsősznek azért jó a muter, mi? Harmadrészt te egy cseppet sem az internet veszélyei miatt aggódsz (hogy pl pedofilok lopkodhatják a képeket), hanem csak az egódat sérti a dolog. Na ez legalább olyan gáz, mint az orrba-szájba posztolás.
2022. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
91%
Megmondod neki, hogy addig nincs se kép, se látogatás, amíg ezt csinálja. Fel lehet arról is világosítani nyomatékosan, ha már volt, akkor megint, hogy a pedofilok előszeretettel szedegetik le facebook-ról a babás képeket.
2022. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem neki szülted, miért kell annyit vigyáznia rá, hogy 100 képre is lehetősége legyen
2022. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
8%
#15 👏👏👏👏👏
2022. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
22%
Te ugy erzed a kulvilagnak el,de o “csak egy nagymama”, aki szereti az unokajat! Sosem bantanam edesanyam azzal,hogy megkerem ne posztolja a gyerekem! Lehet,hogy nekem most ez egy erzekeny tema,mert az anyukam sajnos beteg :( de nemsokara szuletik a kisfiam,sosem kernek tole ilyet! Had szeressek addig amig megtehetik,amig ido van! Nem tudom abba mi a nagy dolog,hogy kiteszi ugy a gyereket,hogy babank. Orulj neki ,hogy o ilyen nagymama,legtobb nem ilyen!
2022. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
17%
Ezzel is kifejezi a szeretetét és csodálatát. A kicsi az unokája neki is köze van hozzá. Attól, hogy fel tesz képet nem azt jelenti, hogy éjjel nappal ott van. Ha ez miatt félreértés van az nem az ő hibája. Lehet, hogy még nincs vele addig hiányában a fotókat nézi a piciről.
2022. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!