Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszülő jogai vannak,de...

Nagyszülő jogai vannak,de kötelessége?

Figyelt kérdés

Anyósomék tegnap beállítottak hozzánk, nem szóltak ugyan, csak jöttek mert bevásárolni voltak, amivel még talán nem lenne bajom, bár 1 hónapos baba mellett jobban örültem volna ha számíthatunk rá és nem szoptatás közben jönnek...

20 perc után hallottam hogy orrhangja lett mindkettőnek.

Ja hát kicsit meg vannak fázva de semmi komoly csak orrfolyás!

Itt mondtam hogy akkor legyenek kedvesek hazamenni, kisbabát így nem látogatunk, főleg nem tapizzuk a kezét (szólnom kellett hogy kézmosás, amikor megjöttek...) mert ő még lehet ennyitol olyan beteg hogy kórház a vége!

Totál kiakadtak hogy de joguk van látni amikor ők akarják, anyatejes, nem lehet beteg, ha igen akkor gyenge a tej!


Ezek után hogy engedjem őket látogatni?!


2022. márc. 5. 06:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
64%

Tapogassák*

Ja, és lehet sertodni, de igenis meg most fektesd le a szabályokat, vagy idegeskedhetsz ezen minden nap. Tapasztalat! 10 hónapig éltem úgy hogy rendszeresen majd felrobbant a fejem anyósék miatt, sokkal hamarabb rendbe kellett volna ezt tenni.

2022. márc. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Joguk van látni…. Nagyon max havi 1-2 óra a nagyszuloi lathatas nem? Amit bíróság állapít meg. Ha már jog.


Neked meg jogod van a magánéleted védelméhez és nem beengedni aki nem ott lakik. A jogszabály nem tér ki arra, higy anyós pajti ez alól kivétel lenne.

2022. márc. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
72%

Miért lenne joguk látni amikor akarjak? Nem azért szültel hogy őket nagyszülővé tedd, tipikus barmok akik azt hiszik az unoka értük született. Ez a kisebb baj, a nagyobb az, hogy veszélyeztetik is.


Apósom is ilyen hülye, állandóan a gyerek kezet puszilgatna, ő meg pont fogzik es egész nap eszi a kezet, undorító.

2022. márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!