Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszülő jogai vannak,de...

Nagyszülő jogai vannak,de kötelessége?

Figyelt kérdés

Anyósomék tegnap beállítottak hozzánk, nem szóltak ugyan, csak jöttek mert bevásárolni voltak, amivel még talán nem lenne bajom, bár 1 hónapos baba mellett jobban örültem volna ha számíthatunk rá és nem szoptatás közben jönnek...

20 perc után hallottam hogy orrhangja lett mindkettőnek.

Ja hát kicsit meg vannak fázva de semmi komoly csak orrfolyás!

Itt mondtam hogy akkor legyenek kedvesek hazamenni, kisbabát így nem látogatunk, főleg nem tapizzuk a kezét (szólnom kellett hogy kézmosás, amikor megjöttek...) mert ő még lehet ennyitol olyan beteg hogy kórház a vége!

Totál kiakadtak hogy de joguk van látni amikor ők akarják, anyatejes, nem lehet beteg, ha igen akkor gyenge a tej!


Ezek után hogy engedjem őket látogatni?!


2022. márc. 5. 06:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Férjem már itthon volt, ő is mondta hogy menjenek haza akkor. Kb meg se hallották egyébként,mert hogy " olyan sokat dolgozunk, máskor nem járunk erre" szóval elvárták kb hogy örüljünk nekik és " hát egy kávé jól esett volna" volt a kommentár a végén.

Magamnak se tudok néha főzni, nem hogy vendégségnek.


Na igen, minket szivatnak meg ha beteg lesz, nem ő marad vele 0-24be kettesbe esetleg megy kórházba és oldja meg,mert persze ha elkezd sírni akkor már mennek is!

2022. márc. 5. 08:31
 12/23 anonim ***** válasza:
92%
Jézusom! Milyen beszólés ez,hogy gyenge a tej? Na az ilyen etetné már három hónaposan szalonnás tojással a gyereket. Ezentúl majd tibszóljatok előtte 2 nappal,hogy mikor értek rá. Ha jó,jó nekik,ha nem meg úgyis oké.
2022. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Ja azt kérdezte igen, hogy meddig tervezem az anyatejet adni? 3 hónaposan már fog enni joghurtot, krémtúrót nem?

Mondtam hogy nem, 6 hónapig anyatej és utána se fog ilyet kapni amíg nem lesz elég nagy,nem neki való és nem főétel.

2022. márc. 5. 10:31
 14/23 anonim ***** válasza:
91%
Hú de sötét emberek lehetnek ezek..... a férjed megmondhatná nekik merre van jobbra. Ők nem neveltek babát anno hogy nem tudják mi való egy babának? Vagy ők a férjedet már 6 hónaposan szalonnával etették? Elmebetegek...
2022. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Hála próbálja őket helyre tenni, de nem megy át igazán a mondandó.


Tehéntej volt hígítva és 3 hónapos kortól ment a húsleves betét összetörve mert nem volt teje anyósnak és mielőbb túl akart lenni rajta...

2022. márc. 5. 10:43
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

Persze hogy nem megy át a mondani való mert buták mint a segg. Borzalom.


Én anyámnak is elapadt a teje 3-4 hónapos koromban, de tápszert kaptam és nem húsleves betétet. Atyavilág....

2022. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%
Mivel a férjed egy puhapöcs a leírás alapján, kénytelen leszel te tököt növeszteni és megvédeni a gyereket, vagy hallgathatod ezt az ítéletnapig.
2022. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

jajj kérdező, átérzem a helyzeted, csak nekem az anyám ilyen... ugyanilyen, ha nem rosszabb...

Nem is tartjuk a kapcsolatot. Nekem 4 éves a lányom, de 3 hónaposan adtak neki joghurtot és tejterméket. Ez úgy derült ki, hogy vigyáztak rá és jöttek vele vissza, hogy ordít. Mondom fáj a hasa , mit kapott? Csak egy kis danonet- evett. Annak ellenére adtak neki, hogy megmondtuk , ne kapjon. Meg persze ideállítottak, hogy jöttek. Ebből sértődés lett, de nem érdekelt engem sem. Tessék tiszteletben tartani egy család döntését.

2022. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is sértődnek majd megbékélnek.
2022. márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
48%
Igazad volt, pláne bevásárlás után, ahol minden sz@tt összefogdosnak ne támogassák a babát.
2022. márc. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!