Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van itt, aki 30 körüli, sose...

Van itt, aki 30 körüli, sose volt senkije, és nem érdekli a párkapcsolat? Ti mit mondtok a nagyszülőknek?

Figyelt kérdés
Megmondjátok kerek-perec az igazat? Vagy hogy? Kb. 17 éves korom óta kapom folyamatosan az "és van-e már udvarló?", "és a fiúkkal mi a helyzet?" jellegű kérdéseket, és egy darabig még akartam kapcsolatot, szóval mondtam nekik, hogy "majd lesz", stb... De már pár éve annak, hogy rájöttem, hogy nem lesz, nem érdekelnek az emberek, se a szex, se a gyerekek, semmi ilyesmi, szóval most már nem tudom, mit és hogyan kellene mondanom nekik... Szegények várják, hogy majd megérik-e az esküvőmet, a dédunokát... :'(

2020. jún. 12. 10:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
De akkor mi a baj? Én is azt hittem senkinek sem kellek és nem is lesz kapcsolatom, hisz 26 éves férfinak már nem egyszerű ezt kialakítani tapasztalatlanul, és még is rám mosolygott a szerelem, épp akkor, amikor a legnehezebb időszakomat éltem át.
2020. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én azt bírom, amikor az ilyenekre azt mondják, hogy biztos leszbi/meleg. Nekem is van ilyen személy az ismeretségi körömben. Bár nem tudom, hogy ebből miért kellene annak következnie, hogy az illető a másik nemhez vonzódik. Aszexualitás is létezik a világon :D
2020. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én és Öcsém is ilyenek vagyunk.32 és 28 évesek.

Egy idő után már nem kérdezgetik.

Az meg,hogy mit pletykálnak,konkrétan nem izgat,amíg engem nem zaklatnak vele.


Nagyon sok unokatestvérünk van,mert mindkét szülőm nagy családból származik,és ott többen is vannak,akiknek nincs gyerekük,mi vagyunk a legfitalabbak,így 40+-osaknak sincs gyerekük,olyan fele-fele az arány.


Párkapcsolat.Hát,erre mit mondjak,van olyan unokatesóm,akinek évente új pasija van.Neki van párkapcsolata,na de az sem a klasszikus "együtt élünk még meg nem halunk" életforma.

Abból egyre kevesebb van.

40 felett pedig sok az elvált.

2020. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ugyan, régen is volt ilyen, csak apácának mentek, vagy ilyen "Hetty" néni vénlánynak:)
2020. jún. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!