Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van itt, aki 30 körüli, sose...

Van itt, aki 30 körüli, sose volt senkije, és nem érdekli a párkapcsolat? Ti mit mondtok a nagyszülőknek?

Figyelt kérdés
Megmondjátok kerek-perec az igazat? Vagy hogy? Kb. 17 éves korom óta kapom folyamatosan az "és van-e már udvarló?", "és a fiúkkal mi a helyzet?" jellegű kérdéseket, és egy darabig még akartam kapcsolatot, szóval mondtam nekik, hogy "majd lesz", stb... De már pár éve annak, hogy rájöttem, hogy nem lesz, nem érdekelnek az emberek, se a szex, se a gyerekek, semmi ilyesmi, szóval most már nem tudom, mit és hogyan kellene mondanom nekik... Szegények várják, hogy majd megérik-e az esküvőmet, a dédunokát... :'(

2020. jún. 12. 10:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Meg kell mondani nekik az igazat.
2020. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják megérteni.
2020. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Jó eséllyel ha ezt megmondod nekik, a településen mindenkinek el fogják pletykálni, mindenkit kérdezve, hogy ilyen hogy lehetséges, és azt fogod észrevenni, hogy furcsán szánakozva méregetnek téged. Szerintem jobban jársz, ha megtartod magadnak.
2020. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
"Nagyi,én se kérdezgetem naponta, hogy mikor fogsz meghalni, te is hagyjál a párkapcsolati kérdéseiddel. Hidd el, ha lesz majd vki olyan, be fogom neked mutatni."
2020. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Én ugyan 26 vagyok, de ugyanígy érzek.
2020. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Én nem mondanám el, legalább a remény legyen meg bennük. Ők nem értenék meg, összetörnének, más generáció. Az ő korukban nem volt olyan opció, hogy nen mész férjhez, vagy nem akarsz gyereket.
2020. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

Ha legközelebb felhozza, akkor fordítsd meg a dolgoz, és kérdezz vissza: Nagyi, nem látod, hogy a kutyának se kellek? Szerinted, ha lenne valaki, nem mondanám el?

Így mégse azt mondod, hogy TE nem akarsz, amiért téged okolna, hanem rajtad kívülálló a dolog, azért nem okolhat téged.

2020. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
7-es, ez nem jó, mert a nagyszülő ekkor rögtön mozgósítaná az egész ismeretségi kört, hogy hol van facér pasi, hogy végre legye, akinek kellesz. És megint ott tartanál, hogy egy egész település veled foglalkozik, mert férfiakat ajánlgatnak akár az utcán vagy az orvosnál is, persze kedvesen.
2020. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondd egyszerűen azt, hogy nem jön össze. Majd szólsz, ha összejön, te jobban szeretnéd, ha nem hozna kellemetlen helyzetbe állandóan a kérdés állandó feltételével. Mondd, hogy neked is kényelmetlen a helyzet, ne emlékeztessen állandóan rá. Ezt talán megérti. Ez a korosztály az érdeklődéssel próbálja a szeretét kifejezni, és ha azt mondod neki, hogy neked is kellemetlen a helyzet, akkor talán békén hagy.

(Egy újdonsült nagyi, aki se a gyerekei, se a meglevő és leendő unokái életébe nem szándékozik beleszólni)

2020. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Hát igen, talán a legjobb meghagyni nekik a reményt. Az ő generációjuktól tényleg nagyon idegen az ilyesmi, nem tudnák ezt megérteni úgysem...

Azt nem hinnék el, hogy nem kellek senkinek, ahhoz nem vagyok elég ronda :D A falusiak meg nem érdekelnek, én már elköltöztem onnan rég egy nagyvárosba :)

2020. jún. 12. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!