Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is "hülyeség"?...

Szerintetek is "hülyeség"? (buliról van szó) Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval egyik barátnőmmel kitaláltuk hogy elmegyünk Siófokra a palace-ba bulizni. (júniusban voltunk ott mikor ott nyaraltunk haverokkal) Csak egy a baj a szüleim számára hogy 220 km-re lakunk Siófoktól.. és anyum nem szívesen enged el úgy hogy csak ketten menjünk. Mondtam neki hogy múltkor se volt semmi, meg tudunk vigyázni magunkra, és még szállásunk is lenne 10 percre a disco-tól. De azzal jön hogy miért akarunk olyan messzire menni bulizni. Azt is mondtam hogy strandolnánk is mivel jó idő lesz, meg tényleg nagyon jó hely, mégis hajthatatlan. Állítása szerint megbízik bennem, akkor miért nem enged? Mivel győzhetném meg hogy elengedjen? Elvégre 18 éves vagyok, és már önállósodnom kell, meg tapasztalatokat szereznem. Egyébként mostanában kezdtem el bulikba járni, eddig a szórakozás ilyen mozi, strand meg hasonló dolgokból állt. Előre is köszi a válaszokat :)


18/L


2010. júl. 11. 15:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
de a múltkor meg elengedett?
2010. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
hát akkor úgy engedett el, hogy haverokkal mentünk.. de abból csak ketten vonatoztunk át Siófokra és ezt anyum is tudta, igaz hogy akkor csak 30km-re volt, de akkor se történt semmi.. én is gondoltam rá hogy veszek paprika spray-t amúgy :D
2010. júl. 11. 17:09
 13/14 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a választ "16:00" egyébként nem azt mondom hogy teljesen felnőttnek tekintsenek, mert igenis adok a szüleim véleményére, azért akarom elérni hogy elengedjenek..
2010. júl. 11. 17:10
 14/14 anonim ***** válasza:
63%
Ma 16:00- Nem Neked kell értened,a szülei mit miért engednek,vagy miért nem engednek meg,és mit miért tesznek.Én is félteném a saját lányomat,akkor is,ha 18 éves,hiszen a kor nem feltétlenül jár együtt a felnőttséggel!S Neked azért hülyeség,mait mások ide írták,mert nem vagy képes belegondolni picit,mivel jár ez a kis kiruccanás mind anyagilag (még akkor is,ha Ő fizetné,bár a zsebpénzt feltételezem a szüleitől kapta),mind egyéb téren.Talán gondolkodj el,mielőtt másokat kiosztasz,és játszod a nagy felnőttet.Tudod,a felnőttség valóban ott kezdődik,hogy valaki önállóan is meg tud állnia saját lábán,nem anyucinak könyörög.
2010. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!