Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is "hülyeség"?...

Szerintetek is "hülyeség"? (buliról van szó) Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval egyik barátnőmmel kitaláltuk hogy elmegyünk Siófokra a palace-ba bulizni. (júniusban voltunk ott mikor ott nyaraltunk haverokkal) Csak egy a baj a szüleim számára hogy 220 km-re lakunk Siófoktól.. és anyum nem szívesen enged el úgy hogy csak ketten menjünk. Mondtam neki hogy múltkor se volt semmi, meg tudunk vigyázni magunkra, és még szállásunk is lenne 10 percre a disco-tól. De azzal jön hogy miért akarunk olyan messzire menni bulizni. Azt is mondtam hogy strandolnánk is mivel jó idő lesz, meg tényleg nagyon jó hely, mégis hajthatatlan. Állítása szerint megbízik bennem, akkor miért nem enged? Mivel győzhetném meg hogy elengedjen? Elvégre 18 éves vagyok, és már önállósodnom kell, meg tapasztalatokat szereznem. Egyébként mostanában kezdtem el bulikba járni, eddig a szórakozás ilyen mozi, strand meg hasonló dolgokból állt. Előre is köszi a válaszokat :)


18/L


2010. júl. 11. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
azért, mert nem te kerested meg a szállás, disco, utazás, egyszóval a nyaralásod árát. Anyukád jól mondja, ne nézzed a szüleidet fejős tehénnek!
2010. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
jah, Siófokon egy hétvége szállással, piával, kajával, benzinköltséggel 25E is tud lenni...egyik legdrágább hely a Balatonon. 18 évesen azért ne ketten menjetek oda; ha legalább még két ember csatlakozna, kevésbé lenne ennyire esélytelen a helyzet.
2010. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de van zsebpénzem és nem is kellene kérnem tőlük pénzt pluszba.. ráadásul még mikor először említettem neki akkor mondta hogy szerinte is jó árban van a szállás..
2010. júl. 11. 15:31
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Mert millió helyen lehet még bulizni, nem a Palace a világ közepe, menjetek közelebb. 1-2 napért felesleges oda utazni.
2010. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Én meg Ibizára mennék de mivel drága ezért mással is beérem. Más hely nincs 220kmen belül csak az mert ezt nem hiszem?
2010. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de van más hely is.. nem rendszert csinálnánk belőle, egyszeri alkalom lenne és mivel jó idő lesz strandolnánk is. de tényleg nem a pénzről van szó.. hanem hogy nem értem miért nem enged.. elvégre nem sok bajunk eshet :)
2010. júl. 11. 15:49
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
"elvégre nem sok bajunk eshet" - hát itt tévedsz rohadt nagyot...
2010. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Azt te csak gondolod hogy nem sok bajotok eshet Igenis sok bajod eshet és lehet anyukád benned megbízik csak másokban nem
2010. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

Jaj már, mennyi kamu alak van itt. Hagyjátok már szegényt békén. Én is mentem már le barátnőmmel ketten Siófokra egy partyhétvégére úgy, hogy aznap még szállásunk se volt, de megoldottuk. Az más kérdés, hogy lent volt még 2 ismerősünk, akikkel este bementünk szórakozni, de akkora hülyeségeket írtok itt. Vonaton olyan helyre kell ülni, ahol van több, normálinak kinéző ember, strandon kajáldák közelében nagyjából letelepedni, hogy ha vki elmegy kajáért, a másik lássa, este meg mindenhová együtt (lányoknál ez úgyse gond) és annyi. Jó, ha van az emebrnél még egy paprika spray, de nem kell már mindenben a rémséget látni.

Főleg ha van rá saját pénzed kérdező, akkor győzködd még anyukádat, oké, hogy félt, de nem ülhetsz örökké a szoknyáját fogva. Plusz nem is hetekre mentek, szal innentől nem értem.

2010. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
költözz el és menj dolgozni akkor leszel igazából felnőtt, nem a 18 éves kortól.
2010. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!