Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem lesz így senkim? Már...

Sosem lesz így senkim? Már kezdem hülyének érezni magam.

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok,és nem volt még eddig barátom. Nem is igazán merek kezdeményezni sem (nem szoktam szórakozóhelyekre járni), amolyan visszahúzodó vagyok.Csendesebbik fajta. Eléggé önbizalomhiányos is vagyok néha nagyon nem tudom magam elfogadni :S Ez ellen sem tudtam eddig változtatni. De most úgy őszintén így hogy lehetne barátom?? Néha ha egy fiúval beszélek zavarba szoktam jönni,de csak azokkal van így aki mondjuk tetszik.:S

Más is van így vagy csak én vagyok ilyen reménytelen eset?:S Mit lehetne ez ellen tenni,hogy ne legyek ilyen csendes,önbizalomhiányos?-mert már kezd ez az egész az agyamra menni.

Így is lehet barátot szerezni?:( Már az összes velem egykorú lánynak mindnek volt pasija legalább 3-4 csak még nekem nem :(.


2010. júl. 11. 00:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

én 13éves korom körül voltam ilyen. Szerencsére "kinőttem", sokkal jobb így, mint akkor mikor mindentől tartottam.

Ha Hajdú-Bihari vagy, és lenne kedved én szívesen találkozok veled, segítek pasizni, eljárunk bulizni(nem feltétlen disco, akár éjszakai fürdő, vagy akármi).

2010. júl. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem önbizalomhiányosan is mehet a pasizás. Lehet leszól vki, meg ez tényleg elég hülyén hangzik, de nekem sosem volt önbizalmam, holott állítólag nagyon szép vagyok, (Bár ezt kétlem) de mióta látom, hogy egyre több pasinak jövök be így is, azóta ezzel nincs gond. :) sztem ha kicsit kimozdulsz, akkor minden megoldódik. :)
2010. júl. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Leszek a barátod :D
2010. júl. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

LEGELŐSZÖR önmagadban bízzál és fogadd el önmagad mindenestül. Senki nem tökéletes!

Legyél laza és természetes. Találj magadnak minél több téged érdeklő elfoglaltságot.

Ne görcsölj ezen a témán, hogy nem lesz senkid. Ez butaság!

Én is éppen olyan típusú vagyok, mint Te: csendesebb, visszahúzódóbb, szingli, de mégsem bánkódom emiatt! Sőt, még örülök is neki, mert nemrégiben véget vetettem a rossz párkapcsolatomnak.

Egyébként nem csak a párkapcsolat létezik a világon, sok-sok más jó dolog is van az életben.

Egyébként még egyszer: legelőször önmagad elfogadása az első cél, ha ez megtörténik, mindjárt látszik rajtad, a pozitív kisugárzás, a kiegyensúlyozottság. Ez sokat jelent, ezáltal meglátod, hogy előbb-utóbb megtalál a párod, mert szeret majd egy önmagát elfogadó, kiegyensúlyozott lánnyal (Veled) lenni!

2010. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!