Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem lesz így senkim? Már...

Sosem lesz így senkim? Már kezdem hülyének érezni magam.

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok,és nem volt még eddig barátom. Nem is igazán merek kezdeményezni sem (nem szoktam szórakozóhelyekre járni), amolyan visszahúzodó vagyok.Csendesebbik fajta. Eléggé önbizalomhiányos is vagyok néha nagyon nem tudom magam elfogadni :S Ez ellen sem tudtam eddig változtatni. De most úgy őszintén így hogy lehetne barátom?? Néha ha egy fiúval beszélek zavarba szoktam jönni,de csak azokkal van így aki mondjuk tetszik.:S

Más is van így vagy csak én vagyok ilyen reménytelen eset?:S Mit lehetne ez ellen tenni,hogy ne legyek ilyen csendes,önbizalomhiányos?-mert már kezd ez az egész az agyamra menni.

Így is lehet barátot szerezni?:( Már az összes velem egykorú lánynak mindnek volt pasija legalább 3-4 csak még nekem nem :(.


2010. júl. 11. 00:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
96%
Szerintem járj el szórakozni,az ember nem mindig 18:)Szerintem mindenki önbizalomhiányos,de nyugi,menj el,szórakozz,és ha valaki tetszik szemezz vele,egyszer úgyis odamegy hozzád.Te legalább nem sieted el;)
2010. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

20/L vagyok.

És ugyanabban a helyzetben mint te. Tanácsot sajnos nem tudok adni, mivel én nem görcsölök rá a pasi témára. Szimplán nem érdekel.

2010. júl. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A szórakozóhelyekkel az a bajom,hogy én nem vagyok odavaló a személyiségem miatt...

Néha engem sem érdekel, de azért nem ártana egy kis tapasztalat szerelem terén:S:(

2010. júl. 11. 00:58
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok és 18 évesen volt az elsô barátom (kihasznált persze). Csúnyácska voltam, meg önbizalmam sem volt sok, de azért próbálkoztam, nem sok sikerrel. Akkor jött a szerelem, amikor nem is számítottam rá. Legyél türelmes, nem baj ha visszahúzódó vagy, vannak fiúk, akik az ilyen lányokat szeretik.
2010. júl. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
az első barátom sokkal idősebben volt, mint 18, azóta is együtt vagyunk ;)
2010. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Konkrétan mi bajod önmagaddal?


Amíg magaddal is haragban vagy addig más sem fog tudni megközelíteni..


Szerintem változtass az értékrendeden, és legyél többet egyedül mindenféle zavaró körülmény nélkül pl tv, újságok, más emberek stb.


Egy idő után rájössz, hogy hogy képes vagy bármire, ha megtalálod a módját!

2010. júl. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Pontosabban az a bajom magammal,hogy alacsony vagyok eddig szinte mindig magas lányok hozott össze a sors és ők olyan szépek,magabiztosak magasságuk miatt,hogy én szinte kislánynak érzem magam mellettük:(

Az önbizalomhiányom kihat szinte mindenre,nem is szeretek emberek között lenni annyira.:/

2010. júl. 11. 01:21
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi,hogy szépnek sem érzem mindenki szebb nálam csak én vagyok ilyen nulla:/
2010. júl. 11. 01:26
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

van egy olyan mondás: amilyennek te megadat látod, mások is olyannak látnak téged!

szal ha elfogadod magadat olyannak amilyen vagy, és megpróbálod kihozni magadból a legtöbbet amit csak lehet, akkor mások is el fognak fogadni. Ha nem arra koncentrálsz h te milyen kis alacsony vagy vagy nem vagy szép (ennek egyik eszköze h ne nézegesd magad a tükörbe annak reményében h majd egyszer szépnek látod magad, mert amíg ezen görcsölsz nem is fogod szépnek látni magadat soha!) hanem arra, hogy elérd a céljaidat, akkor menni fog!


másik dolog: önbizalomhiány egyik leggyakoribb tünete: belépsz egy terembe és ahogy ránézel az emberekre, egyből összehasonlítod velük magad.. NE TEDD!!!!

akárkivel beszélgetsz, akármilyen szép/jóképű is az, soha ne gondolj arra h összehasonlítsd magad vele, és akkor tudsz vele természetesen beszélgetni, és nem leszel zavarba.

2010. júl. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Tizen évesen,voltam úgy,h tetszett egy lány akkor egyszerüen nem tudtam beszélni vele,csak a stressz,és kaptam egy tippet,beszélj sokat olyanokkal aki semmit sem jelent,valamit segit.aztán csak azzal aki ért megőrülsz.(27 f)
2010. júl. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!