Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalàdi nyaralás és problémák....

Csalàdi nyaralás és problémák. Mit szóljak Én ehezz a helyzethez?

Figyelt kérdés

Nyaralásról van szó. 6-an mennénk. Apám, párja, Tesóm és párja, Én és a párom.

Apám ki akarja fizetni a tesom es a parja részét is viszont a miénket nem. Természetesen nem az anyagiakkal van gondom hiszen nem probléma hogy a mi reszunket mi fizetjük hiszen ez igy van rendjén. De kicsit rosszul esik a kivételezés. Ti mit tennétek ebben az esetben?


2019. júl. 9. 18:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%
Én megértelek teljes mértékben. Véleményem szerint ez nem a hiúságról szól..Viszont szerintem ha ennyire bánt kérdezz rá, beszéld meg! Aztán élvezd a nyaralást
2019. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
68%
Kövezzetek meg, de én a 6-ossal értek egyet. Adnék legalább valamennyit bele a másik gyerekemnek is. Vagy másként, de valamivel kompenzálnám.
2019. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
90%

"Azt írtam hogy baromira rosszul esik , hogy amíg ők fizetik a 30 ezres szállást mi fizessük a 200 ezres autó bérlést. Ez így nem fer."


Nem, nem ezt írtad. Amúgy a "fer" valójában fair.


Érthetetlen amúgy a történet. Fuss neki megegyszer. Először azt irod, apad kifizeti s tesód költségeit, aztan már arról hablatyolsz, hogy 30ezer a szállás meg 200e valami autóbérlés

2019. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem tetszettek a válaszok, most jön a kiszínezés, történet átírása a saját javunkra.
2019. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
49%
hova mennétek?
2019. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
84%

17 évesen miből kéne kifizetnie? Nyári munkát csoda ha talál 18 alatt és nem is gyűlt volna össze ennyi (3 hete van szünet). Ne irigykedj.

Bár nyilván az lett volna a logikus ha a két gyerekét fizeti, a két kani meg fizeti magának.

2019. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el kettesben nyaralni. Jobb lesz nektek is :)
2019. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Hugi most mégis fizet 30 ezer szállásdíjat? És rátok osztották az autó bérleti díj fizetését?
2019. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Naponta 30 ezer a szállás? Mert egyébként nem reális 6 emberre több heti szállásért 30 ezret fizetni. Egyébként adjátok össze az összköltséget, osszátok le 6 tal, ki ki fizesse a maga részét, tesodét pedig vagy apukád vagy a párja.
2019. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
30 ezer egy hétre fejenként a szállás. Mivel 6-an vagyunk és ők nem akarnak 2 autoval menni ezert mondtak , hogy mi intézzük el az autot. Mi mar elore kifizettuk a szállást. A tobbi költséget ossze számoltam es elosztottam ahányan megyunk de nem tetszett nekik. Azt mondta Apam hogy fizeti a szállást es mi meg az autot de nem érti meg hogy mi mar elore elutaltuk a mi reszunket.
2019. júl. 9. 20:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!