Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalàdi nyaralás és problémák....

Csalàdi nyaralás és problémák. Mit szóljak Én ehezz a helyzethez?

Figyelt kérdés

Nyaralásról van szó. 6-an mennénk. Apám, párja, Tesóm és párja, Én és a párom.

Apám ki akarja fizetni a tesom es a parja részét is viszont a miénket nem. Természetesen nem az anyagiakkal van gondom hiszen nem probléma hogy a mi reszunket mi fizetjük hiszen ez igy van rendjén. De kicsit rosszul esik a kivételezés. Ti mit tennétek ebben az esetben?


2019. júl. 9. 18:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Valami oka van csak hogy az övékét ki akarja fizetni.Egyáltalán hány évesek vagytok,ki dolgozik,ki nem ? Vmi infók kellenének.
2019. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Tesóm 17, barátja 20 (dolgozik). Én 20, párom 25 dolgozunk.
2019. júl. 9. 18:48
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván kifizeti azét, aki nem dolgozik... Gondolom a 20 éves még egyedül nincs anynira eleresztve, mint ti ketten, akik két jövedelemből éltek. Vagy elfogadod hogy igy lesz, vagy nem mentek.
2019. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Ti mindketten dolgoztok, a tesód pedig még kiskorú, gondolom iskolás. Teljesen alap, hogy apád kifizeti a részüket, hiszen nem fogja a sráctól elvárni, hogy mindkettőjük részét fizesse és csak a saját részét kérné el, az is elég bunkón hat. Ti viszont mindketten felnőttek vagytok, saját keresettel, szóval miért is fizetne bármit? Én egész biztos nem hisziznék ezen.
2019. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Én például elgondolkodnék, hogy szerencsétlen 17 éves tesóm mégis miből fizesse ki a nyaralását, ha még iskolába jár, és diákmelója sincs? Továbbá magamba néznék, miért is akadok fenn azon, hogy neki fater kifizeti.
2019. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
38%
Hát nemtom, én ilyet nem csinálnék. Tök mindegy ki mit dolgozik, ha az egyiknek adok, adok a másiknak is.
2019. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nekem sem esne jól, de ha akkora problémát nem jelent számotokra (a havi fix. jövedelem miatt) szerintem ne parázz ezen! Jó nyaralást!
2019. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk ne írd nagybetűvel az "én" szót. Enélkül is látszik, hogy milyen egoista vagy.
2019. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egoista illetve irigy sem. Sőt az alap hogy Apám fizeti a tesóm részét. Azt írtam hogy baromira rosszul esik , hogy amíg ők fizetik a 30 ezres szállást mi fizessük a 200 ezres autó bérlést. Ez így nem fer.
2019. júl. 9. 19:16
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne menjetek és a probléma megoldva
2019. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!