Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gázos vagyok? 17 éves...

Tényleg gázos vagyok? 17 éves lány vagyok és még soha nem volt barátom.

Figyelt kérdés
Mindenki kérdezi hogy na van barátod? Anyum a múlt héten leült velem beszélgetni hogy nem e vagyok leszbikus... ma apa miért nem mész el buliba? -így sosem lesz senkid.-.-" na mondom kösz.. nem elég hogy alapból zavar a dolog, másrészt még más is rátesz egy lapáttal.. De ha alapból ilyen vagyok? nem szeretek discoba járni.. a végén egyedül fogok lenni életem végéig.. Köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 10. 13:40
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

16:15-ös válaszoló, és nem nem zavar téged?

vagy már belenyugodtál hogy egyszer csak rád talál a szerelem?és barátok ? nem csesztettnek?

2010. júl. 10. 18:11
 32/36 anonim ***** válasza:

15:52 ismet

a legjobb, ha elutod egy poennal, ha kerdezoskodnek, vagy piszkalnak ezzel. Tapasztalatbol mondom. En 22 vagyok, voltak rovidebb kapcsolataim fiatalabb koromba, de csak azert, hogy ne legyek magamba. mar jo ideje nincs senkim, es elvezem az eletet egymagamba is, gyakorlatilag egyetlen par nelkuli lany vagyok a kornyezetembe, munkahelyen is es baratok kozt is. Ha szoba hozzak, hogy "Zsofikam, huzzal bele!", vagy "Nem volna szegyen, ha...", akkor megkerdezem, hogy minek, ha jol erzem magam egyedul, minek keresgeljek en, majd megkeres engem az a bizonyos igazi, mert, hogy megkeres, abban biztos vagyok :)

2010. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

ne aggódj nekem sem és nem is akarok még

annyira nem is tudom nekem ez még teher lenne csak, még barátaim sincsenek csak ez bánt

nem nagyon érdekel ez az egész és te se foglalkozz ezzel. ha majd nem várod találkozol valakivel stb. stb.

2010. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
ez nem gáz..majd találsz vkit magadnak..amugy én 16 vagyok és volt már 2 barátom,de az 1iket nem is nevezném igazán annak mert nem volt köztünk igazán semmi.A másodikkal 5 napig jártam..és ez rosszabb mintha nem lett volna senkim..mert kb ugyanaz.
2010. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Én is 17 éves vagyok, nekem egy barátom volt eddig és 1 hét után szakítottam vele. Nem így képzeltem el ezt az egészet, lehet nem bírom,hogy valakihez kötődnöm kell, de közben meg vágyok egy normális kapcsolatra. Valahogy mindig visszafutamodok, ha valaki "rám hajt". A szüleim nem basztatnak vele, a fele osztálytársamnak nincs is senkije.Ez egy kicsit megnyugtat :))) Mi kb. ugyanabban a helyzetben vagyunk és engem is nagyon zavar, jöhetne már egy olyan pasi is, aki felkelti az érdeklődésem, mert nekem egyáltalán nem jönnek be az olyan pasik, akik minden héten bebasznak, minden 2. szavuk kulturálatlan, minden héten más csajt húznak meg...az udvariatlanságukról ne is beszéljünk. Egyáltalán létezik még ilyen pasi???
2011. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

*előző kommentelő*

Szóval, létezik-e olyan pasi, aki mindezeknek az ellentéte??

2011. márc. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!