Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gázos vagyok? 17 éves...

Tényleg gázos vagyok? 17 éves lány vagyok és még soha nem volt barátom.

Figyelt kérdés
Mindenki kérdezi hogy na van barátod? Anyum a múlt héten leült velem beszélgetni hogy nem e vagyok leszbikus... ma apa miért nem mész el buliba? -így sosem lesz senkid.-.-" na mondom kösz.. nem elég hogy alapból zavar a dolog, másrészt még más is rátesz egy lapáttal.. De ha alapból ilyen vagyok? nem szeretek discoba járni.. a végén egyedül fogok lenni életem végéig.. Köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 10. 13:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%

én 17 éves fiú vagyok és még nekem se volt barátnőm...

én sem szeretek discoba járni és engem is nyaggatnak...de nem érdekel...

tudom/remélem h nem fogok egyedül megöregedni, és majd suli után kezdek el csajozni...ha akarok

Fő kérdésedre válaszolva: SZERINTEM NEM VAGY GÁZOS!

2010. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
Akkor ismerkedjetek már össze;-)
2010. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
90%
nekem 19 évesen volt először barátom, és akkoriban kezdtem csak el bulikba, klubokba járni. egyáltalán nem bántam meg,hogy az átlagnál később lett barátom és érettebb fejjel kezdtem el bulizni. szerintem ezen ne gyötörd magad, ne másoknak akarj megfelelni.
2010. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%

szia! én 15 vagyok és még nekem sem volt barátom, de az osztálytársaim, barátaim már "hozzászoktak", bár néha furcsán néznek:D

Engem nem zavar ki mit gondol.. ha akarnám lehetne pasim, de nekem azok a fiúk nem tetszenek, vagy amelyik külsőre tetszik.. hát belül sötét..:D

2010. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
87%

Szia, semmi gond nincs ezzel, majd ha szeretnél barátot akkor ismerkedni is fogsz, és majd találsz valakit aki neked megfelelő. Amíg erre nincs igényed, addig teljesen felesleges is, abszolút nem gáz, mindenki más ütemben érik meg az ilyen dolgokra. Haladj a te tempódban, azt meg ne vedd magadra és ne érdekeljen mások mit mondanak, ez a te magánügyed, nem is kell senki orrára kötni.

23/l

2010. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
87%

Egyik lány azért panaszkodik, mert nem engedik sehova húszévesen, másik azért, mert zavarnák szórakozni, de nem akar még...

Biztos lesz barátod, ha érett leszel rá és teszel is érte valamit. / A fiúk legalább egy jelzésre várnak a lánytól, hogy barátkozhatnak vele - ezt tanulni kell ám! /

:D

2010. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem addig vagy a legfelhőtlenebbül boldog, amíg nincs senkid. Majd rá fogsz jönni, hogy semmi sem tud jobban fájni, mint ami a szerelemhez kötődik. Éld az életed, ne hallgass másra.
2010. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
86%
20 éves lány vagyok, barátom már volt egy, de buliba járni én se szeretek. Nem csak buliban lehet ismerkedni, mi pl. nyári táborban ismertük meg egymást az exemmel.
2010. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
83%

Amikor fiatalabb voltam nálam is ez volt...

19 éves koromig nem volt senkim, és mindig küldözgettek bulikba, állandóan a csaj kérdésekkel nyaggattak, görcsösen próbálgattam barátnőt szerezni, de eredménytelenül.

Aztán elköltöztem otthonról, épphogy 20 voltam, és egycsapásra minden megoldott, senki nem szólt bele hogy nőzzek már meg ilyenek, minden jött magától.

Munkahelyi kapcsolatok, kocsmás csajok, egyészakás kalandok. Minden tök jól ment, ill megyeget most is, csak túlóráztatnak állandó jelleggel a munkahelyen, és alig marad szabadidőm....


A tanácsom az, hogy állítsd azt hogy van valakid, és leszállnak rólad egy ideig..., mondod hogy még nem szeretnéd bemutatni ilyenek, nekem bevált.


Ne érezd e miatt magad kevesebbnek, roszabbnak ,hogy nincs pasid, sőt ez becsülendő a mai világban, ahol már 13 éves lányoknak "komoly" kapcsolatuk van.

2010. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
69%
Nem csak buliban lehet ismerkedni. Viszont ha a 4 fal között ülsz,akkor hiába várod,hogy a sültgalamb a szádba repüljön:) Ha nem ilyen vagy,akkor csak idő kérdése
2010. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!