Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gázos vagyok? 17 éves...

Tényleg gázos vagyok? 17 éves lány vagyok és még soha nem volt barátom.

Figyelt kérdés
Mindenki kérdezi hogy na van barátod? Anyum a múlt héten leült velem beszélgetni hogy nem e vagyok leszbikus... ma apa miért nem mész el buliba? -így sosem lesz senkid.-.-" na mondom kösz.. nem elég hogy alapból zavar a dolog, másrészt még más is rátesz egy lapáttal.. De ha alapból ilyen vagyok? nem szeretek discoba járni.. a végén egyedül fogok lenni életem végéig.. Köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 10. 13:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
24%

szerintem ez nem gáz, de ha szeretnél egy barátot akkor:


[link]

2010. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
70%
18 éves lány vagyok, igaz volt már 1 barátom, de az is csak 2 hónapig tarott és én sem szoktam bulikba járni.A nővérem minden nap eljár valahova, megbeszéli a szüleimmel hogy hajnali 1-re itthon lesz, ehez képest mindig csak másnap 7 körül téved haza, soha nem tanul, gyakran lóg a suliból..Mégis ő a belevaló csaj otthon, ő róla kéne példát vennem..Az én szüleim is állandóan cs*szegetnek, hogy én miért nem vagyok olyan mint ő, biztos egyedül vagyok, meg depressziós vagyok..hát köszönöm, nagyon kedvesek..
2010. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
77%

Ne aggódj, egyáltalán nem vagy gázos:D 27 leszek nem sokára. Nekem is mindig mondogatták a szüleim, hogy nem lesz senkim, mert nem járok el discoba. Egyszerűen nem vonzott. Aztán lett pár pasim, na de nem vittem túlzásba:D 4 volt összesen jelenlegi párommal együtt:D 6 éve vagyunk együtt, boldogok vagyunk. Várjuk az első babát. Azért is piszkáltak, hogy elég későn vesztettem el a szüzességemet, tudták, hogy a párom előtt csak 2-3 hetes, vagy hónapos kapcsolataim voltak, és tudták, hogy nem feküdtem le egyikkel se. 21 voltam, mikor elvesztettem, úgyhogy amiatt se aggódj, én nem érzem úgy, hogy lemaradtam volna valamiről, én akkorra értem meg rá, nem bántam meg, hogy vártam:D

Szép jövő áll előtted még, nem vagy elkésve, csak élj, mint eddig, a szerelem majd jön, nem lehet sürgetni, amit a szüleid mondanak, azzal ne foglalkozz:D Jót akarnak, tudod te is, de ne törődj velük, majd eljön a te időd:D

2010. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
71%

Ne aggódj ez egyáltalán nem gáz..3 legjobb fiú barátomnak se volt még barátnője sose..pedig jól néznekki és már 21évesek..egyszerüen csak még nem találtákmeg a nekik megfelelőt. Ezen neaggódj !

20 L

2010. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
77%

Na ezt a kérdést én is feltehettem volna, igaz jó pár évvel ezelőtt. Én sem szerettem bulikba járni, és nekem sem volt pasim sokáig. Az első szerelmemmel 21 évesen hozott össze a sors. Szóval nem vagy lekésve semmiről.

Én bulik helyett a különböző sportokat választottam és ott ismerkedtem. Igaz nem sok barátom volt, a 3. lett a férjem.

2010. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
87%

Én 18 éves lány vagyok és még egy normális kapcsolatom sem volt.Mondjuk lett volna, de nekem akkor nem kellett jobb volt akkor egyedül maradni.És valahogy még most is így gondolom. Tőlem is kérdezték már,hogy miért nincs barátod,főleg oszt.társak néztek rám gúnyosan meg nevettek is, de úgy őszintén nem érdekel a véleményük. Tesóm is nagyon bulizós típus, anya főleg szokta mondogatni ,hogy már ideje lenne nekem is elmenni bulizni...NA de nekem se a stílusom a disco...a zene se,meg ami ott folyik, ott egy az normális pasit nem is lehet találni.

És még szűz vagyok, de úgy érzem ráér még ezzel foglalkoznom.Még ha 20 évesen is veszítem el azzal sem késtem semmit.Szóval ne aggódj, nem kell görcsösen keresgélned, jön majd az ha jönnie kell mindenkinek!:) És ne foglalkozz mások véleményével az a lényeg,hogy Te mit akarsz!

2010. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
88%
17éves fiú vagyok és még nem volt barátnőm...
2010. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
100%

en 25 eves fiu vagyok, 1eve ismerkedtem meg az Elso baratnommel, es meg mindig egyutt vagyunk..

tudom milyen erzes, de sajnos enis csak azt tudom mondani mint mindenki. Eljon majd az ido. Viszont tenyleg nyitotnak kell lenni, ami tudom sokszor nem konnyu. de otthon ulve sajnos nem fog bekopogni a leendo barat/baratno..

2010. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
velem is haslonó a helyzet, én is 17 leszek, illetve nekem volt már barátom 14-15 éves koromban, meg azóta is lehetett volna, és most is van egy kialakulóban, de velem az a baj, hogy félek. és én sem tudom, hogy mitől. lehet, hogy az elkötelezettségtől vagy csak egyszerűen a helyzettől, de nem merek "tovább menni". velem van a baj? vagy még én se vagyok érett egy kapcsolatra?
2010. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

21 éves lány vagyok, és még nekem sem volt barátom. Próbálkozó lett volna néhány, de valahogy nem volt hozzájuk kedvem. Volt olyan aki tetszett, és én is neki, de tutyimutyi volt. Jobb is, hogy nem lett belőle semmi. Nyitott szemmel járok, sokszor van hogy olyannal hoz össze a sors aki tetszene, de mégsem lesz belőle semmi.


Amúgy én sem járok el bulizni, várom hogy dolgozzak majd, és új emberekkel ismerkedjek meg. Hátha ott lesz majd valaki :)

Amúgy ne izgulj, bár én sokszor már "temetem" magam mikor piszkálnak ezzel, de aztán belátom, hogy fiatal vagyok még tuti lesz valaki egyszer.

2010. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!