Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gázos vagyok? 17 éves...

Tényleg gázos vagyok? 17 éves lány vagyok és még soha nem volt barátom.

Figyelt kérdés
Mindenki kérdezi hogy na van barátod? Anyum a múlt héten leült velem beszélgetni hogy nem e vagyok leszbikus... ma apa miért nem mész el buliba? -így sosem lesz senkid.-.-" na mondom kösz.. nem elég hogy alapból zavar a dolog, másrészt még más is rátesz egy lapáttal.. De ha alapból ilyen vagyok? nem szeretek discoba járni.. a végén egyedül fogok lenni életem végéig.. Köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 10. 13:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet. Csak fiú vagyok. Én is voltam már b*zi, meg nem is tudom mi.

Már egy pár éve nagyon beletemetkeztem a sportba, és a szüleim szerencsére elfogadták, hogy nem vagyok csajozós típus, nem volt barátnőm de mégis teljesen boldog vagyok, mert azt csinálom amit szeretek. És semmi más nem számít!

Idővel szerintem a Te szüleid is le fognak szokni erről. Csak várd ki!

2010. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
és 22F voltam 20 éves korom óta nem hozzák szóba ezt a dolgot!
2010. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Sztem nem gáz, ez csak rád tartozik, másnak semmi köze hozzá.
2010. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Keson ero tipus vagy, ennyi. Nincs ebben semmi rossz, sot, ez csak a javadra valik a kesobbiekben. Kinek kellenel huszoneves korodban- amikor tenyleg elerkezik az ido, hogy pasizz, ismerkedj-, ha mar atment volna rajtad egy hadsereg?
2010. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy gázos..


Az őseid gázosak főleg apád, hogy ilyen marhaságokat mond ahelyett, hogy tanítana!


Amikor kérdezősködnek, közöld velük hogy téged ez nem érdekel, inkább tanulni akarsz, de elég nehéz ha hülyékkel vagy körülvéve.


Barátod lehet még százezer, de könnyen tanulni csak fiatalon tudsz, utána már egyre nehezebb, és tanulni muszáj vagy szabályosan tönkre fogsz menni anyagilag is meg lelkileg és testileg is.

2010. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Jah és 27 F
2010. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Szerintem se vagy gázos! Mondjuk én nekem sincs, pl. a felfogásom miatt: "csak gazdag"; de igazándiból még most nem is akarok. Szerintem élvezd ki amég egyedül lehetsz, mert utána már lehet, hogy teher lesz, hogy állandóan ide-oda kell menned vele, de ha nem mész akkor már balhé van....

19/L

2010. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Fhu köszönöm a sok választ! most lenyugodtam. csak akkor is rossz mintha ferde szemmel nézznének rám az emberek ez miatt. de már kezdek beetörődni, nekem is lettek volna jelentkezők de azok idióták voltak.. És a szüleimnek barátoknak mit mondjak?? mert már kezd kínossá válni, itt turkálnak a magánéletembe..:S
2010. júl. 10. 16:33
 29/36 anonim ***** válasza:
Hidd el, előbb-utóbb megtalálod a párod. Nem ciki az, ha még nem volt.
2010. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
16:15-ös vagyok. Nekem ezt még soha senki se hozta szóba a családból.
2010. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!