Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak én vagyok ilyen?

Miért csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
A családomban mindenkinek barna haja van, világos bőre, és senkinek egy szál szeplő sincs a testén. Aztán itt vagyok én, a fekete hajammal, a kreolos bőrömmel és a csupa szeplős arcommal. Egyébként nagyon hasonlítok a szüleimre és a nővéremre is, ezt leszámítva. Anyukám annyit mondott erre, mikor megkérdeztem miért lehet: “Genetika drágám, genetika.” Van valaki, aki hasonló helyzetben van és tudja ez miért lehet? 24/l

2019. jún. 27. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valahol nagyon távol lehetett ilyen gén, ami rajtad kijött.
2019. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Genetika drágám, genetika.

Ha tetszik, ha nem, anyukádnak akkor is igaza van.

2019. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A genetika tenyleg csodakra es vicces dolgokra kepes. Lehet, hogy felmenöid között volt hozzad hasonloan kreol börü, fekete haju. Az egyik baratnömnek 2 testvere es szülei is sötetbarna hajuak, kreol börüek, ö meg szöke, vilagos börü, szeplös :D
2019. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Húgom és nővérem szőkék kék szemmel, én barna hajú és szemű vagyok. Kiskoromban meg voltam róla győződve, hogy örökbefogadtak, de amúgy hasonlítok anyámra és apámra is bizonyos vonásaimban, szóval ez csak így alakult.
2019. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fényt kaptál.
2019. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%

Öt lehetőség van:

1. Elcseréltek a kórházban

2. Anyud félrelépett

3.

4

2019. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

3. Valamelyik nagyszülőd török, görög, cigány vagy örmény volt.

4. Anyud túl sok D vitamint szedett.

5. Fényt kapott a C film, amikor Anyud, Apuddal közösül, és így lettél Te. :D

2019. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonymousreview60 ***** válasza:
60%

Anyukádnak igaza van, “Genetika drágám, genetika.”. Lappangó módon öröklődik a szeplősség, a göndörség és a szőke haj. És vannak kapcsolódó/egymásra ható dolgok. A vörösek jellemzően világos bőrűek, a sötét bőrűek ritkán szőkék.

A szeplősök, kreolok bejönnek nekem.

2019. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Apumnak kék szeme, Anyumnak barna szeme van. Nekem meg zöld. Anyum és Apum is sötét hajú, én szőke vagyok. Úgy nézek ki, mint a nagynéném... Genetika. Nem baj, családban marad
2019. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha hülye a kérdés, de mit jelent az, hogy fényt kaptam?
2019. jún. 27. 21:59
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!