Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég ha ezt visszük egy...

Elég ha ezt visszük egy házibulira?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom melyik kategóriába illik ez a kérdés.. szóval bocsi :)

Egyik nagyon jó fiú barátom meghívott engem meg barátnőmet egy házibuliba. Elég sokan, úgy 15-20an leszünk. Bnőmmel közösbe vinnénk egy üveg fütyülőst + 2 doboz cigit( mi nem nagyon cigizünk max 1-2 szál de ott rajtunk kívül szinte mindenki). Csak nem tudom hogy elég-e ez. Mert kérdeztem haveromat és azt mondta először hogy nem kell semmit vinni, aztán hogy ha akarunk inni akkor viszünk. Szóval igazán nem tudom. Nagyon nem akarunk inni, de ha már buli, meg meghívtak akkor szerintem ez illendő :D Ti mit gondoltok? Elég ennyi? köszi aki ír! :)


2010. júl. 9. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fütyülős árán inkább vegyetek több dobozos sört, egy üveg bort, meg valami ropogtatni valót. Egy-két zacsival.
2010. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem akartok nagyon inni, akkor olyat vigyetek, amiből szívesen innátok.
2010. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én fütyülőst nem innék, én likőrpárti vagyok, nameg unicum next, martini, sör :D Csak akkor vigyetek ha akartok inni, másnak nem kell jókodnotok :) És mindenképp csak akkor, ha már felnőttek vagytok (nekem az jött le, hogy azok vagytok mindketten, ezért is nem kezdtem el az okítást :D )
2010. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég. Viszont a cigi helyett valami sós nasit vinnék, hogy azért mégis legyen valami, ami felszívja az alkoholt.
2010. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én általában olyat vittem, amit én is szeretek, soselehet tudni
2010. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Barátnőmmel fütyülős pártiak vagyunk :) amúgy kaja féléket azért nem viszünk mert ha minden igaz grillezni is fogunk.. de ez még a jövő kérdése :)
2010. júl. 9. 13:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is sört, vagy bort vinnék inkább. És cigit max. egy dobozzal vinnék, és azt sem a közösbe. (Persze, ha valaki kérne, adnék neki, de úgy, hogy helló, hoztam két doboz cigit tuti nem vinnék.)


A Lidl-ben most nagyon jó italackiók vannak, szerintem érdemes lenne megnéznetek ;]

2010. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!