Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen szültél először?...

Hány évesen szültél először? Ha több gyereked van, őket hány évesen szülted?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert 20 éves vagyok és a párommal szeretnénk babát, de a külső emberek mind aztmondják, hogy várjak 30-ig, stb. Én nem szeretnék, max még 1-2 év. Ti hány évesen szültetek a gyereke(i)teket?
2010. júl. 9. 10:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
68%

igaz én még nem szültem, 30 hetes terhes vagyok de nagyon örülök, hogy fiatal anyuka leszek! Tervezett a baba és úgy érzem most vagyok kirobbanó eröben!:) anyám 33 évesen szült engem és két teljesen különbözö generáció vagyunk, nem igazán érzi át a fiatalok problémáit. Számomra az a "vicces" mikor a szülésröl van szó és mondtam neki, hogy viszek a kórházba Tena lady-t a szülés utáni vérzésre. Erre megszólal, hogy az nem jó, nekik vattát adtak anno és csak azt szabad betenni..:D nna szóval ilyen szinten nem halad a korral.

Most vállaljátok mindenképpen ha mindketten szeretnétek! Sok sikert!!:)

22/L

2010. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyum engem, 28évesen, tesómat 34évesen szülte, Nálam már egy éve férjnél volt, volt házuk, és jó munkahelye is. Mindig is fiatalos volt anyum és a baráti körük is 30-45éves emberkékből áll. Ő most 54éves én meg 26 vagyok, de nagyon jó a kapcsolatunk és igazán halad a korral.

Szeretnék kiteljesedni először a munkámban, a többit majd később!

2010. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!