Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen szültél először?...

Hány évesen szültél először? Ha több gyereked van, őket hány évesen szülted?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert 20 éves vagyok és a párommal szeretnénk babát, de a külső emberek mind aztmondják, hogy várjak 30-ig, stb. Én nem szeretnék, max még 1-2 év. Ti hány évesen szültetek a gyereke(i)teket?
2010. júl. 9. 10:29
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
utolsó mondatba szültétek* elírtam, bocs.
2010. júl. 9. 10:29
 2/22 anonim ***** válasza:
48%

21 éves voltam mikor megszületett a fiam.Eddig csak ö van.nagyon szeretnék még babát:)

Szerintem ne várj 30 éves korig.Nagyon jó fiatal anyukának lenni.Ha megvan a háttér a babához akkor hajrá!

Engem ki szokott akasztani a keletlen jó tanácsok amikkel az ismerősök,rokonok adnak.Párom annyit mond--meghallgatjuk aztán úgyis az lesz amit mi akarunk!:)

Amúgy mennyivel jobb 30 évesen babát szülni mint 20 on évesen?


25/N

2010. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 25 voltam, de előtte már két éve próbálkoztunk, utána lettem terhes. 25 voltam mire megszületett a lányunk. Nekem fiatal anyukám van, és nagyon jó, szerintem ne várj 30 éves korodig. Ha van hová és mire szülni, akkor hajrá!
2010. júl. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Aztmondják 30 évesen már máshogy látom a világot, de ha 30 évesen szülnék akkor az lenne a rossz, hogy miért ilyen későn? Meg szeretnék 3-4 gyereket, 30 évesen ha szülök, nem akarom az utolsót 40-re hagyni. Arra már pihit akarok.
2010. júl. 9. 10:35
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A fimat 19 évesen(tervezett gyerek).A lányomat 21 évesen.Most vagyok 26 éves 35hetes kismama.Állítólag lány lesz:)

És az a ti dolgotok hogy mikor szeretnétek babát.Persze kell a megfelelő háttér.

2010. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Amúgy van hova, anyagiakkal sincs gond, szóval tök klappol minden, 4 éve vagyunk együtt, augusztusba esküvő, szóval nem akarom halasztani tovább.
2010. júl. 9. 10:36
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 vagyok, még nem szültem, de 30éves koromig szeretnék. De sajnos leginkább az anyagiaktól függ.
2010. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok. most szeretnénk babát. ha sikerül, épp a 26. szülinapom előtt lesz még
2010. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


27 évesen szültem és még egy babát tervezünk.

Nekem ez volt az "ideális" életkor.

Én nem találom a 20 körüli életkort egyátalán gáznak, van aki már 19 évesen tudja hogy anya akar lenni.

Csak jól gondold át, hogy egy kisbaba nem csak abból áll, hogy "jajjdecuki". Terhesség alatt vizsgálatokra kell járni, és ha magándoki ott szépen kell majd adni manitut.

(mondjuk én ezért is mentem sztk-ba)

Után a pedig az éjszakai szopik, az egész napos "gyerekfelügyelet", esetleges súlyproblémák (amik az esteke többségében a mi női hiúságunkat piszkálják) +anyagi háttér. (ahogy nő egyre több minden kell neki: ruha, pelus, kiságy, babakocsi, hordozó, utána cipőcske, gyerekülés, játékok...)

Nem negatív akarok lenni, hangsúlyozom én nem kötöm időhöz az anyaságot, csak azért leírtam hogy mi várható a terhesség után....Remélem nem veszed "okoskodásnak":)

2010. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ne várj 30-ig. Lesz 10 éves te meg 40...szerintem ez nem jó. Legalábbis én tuti nem várnék 30-ig. Ezt ti döntitek el. Ha ti szeretnétek már, el tudnátok tartani akkor miért ne?
2010. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!