Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen leélni egy életet...

Milyen leélni egy életet kapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
Ha sosincs az embernek barátnője/felesége, gyerekei stb..
2019. jún. 21. 20:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én egyedül vagyok, ebbe értve nincsenek barátaim, iskolába osztálytársaimmal elvagyok de haza jövök és kész ennyi senkivel nem találtam meg úgymond a közös hangot. Szüleim elváltak. Rokonaim vannak de mégsem, mert nem tartom velük a kapcsolatot, de nincs is szándékomban olyan emberekkel. Kapcsolatom nincs, Tapasztalatim viszont voltak és azt tapasztaltam nem éri meg kapcsolatba kezdeni hiába vagyok fiatal akkor sem. Sok rossz ember van a mai világba aki csak kihasználja az embert lelkileg és testileg egyaránt. Egy ideig minden szép és jó aztán ahogy telik az idő egyre rosszabb. És bele is törődtem abba hogy azt a párt akit én keresek manapság nem fogom megtalálni ezt garantálom. Nekem ez így jó van hobbim, most építem a karrierem. Szabadidőmben filmeket, sorozatokat nézek valamint olvasok meg mikor mire jut idő. Ennyi aztán meg majd a sors eldönti hogyan tovább az életem. Mivel megszülettem itt kell lennem, és igen is boldognak lehet lenni párkapcsolat illetve káros szenvedély nélkül is. Olyan jó mikor haza jövök suliból és tudom hogy csak annyi megcsinálom a házim, és nem kell seniknek írnom hogy "na miújság milyen napod volt"? Minden egyes nap. Nekem ahoz nincs türelmem, meg a sok konfliktus. És tényleg hogy nem zaklat meg békén hagynak, és van az embernek nyugalma. Annyi pont elég ha mondjuk állomásokon vagy utcán rámpillantanak az kicsit felvidít meg mikor rám mosolyognak annak úgy örülök:) És nekem ebből ennyi pont elég. És hálás vagyok ezért az életért ami nekem van pedig, nem vagyok milliomos egy átlagos lány ennyi nekem pont elég.
2021. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!