Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik barátnőm megcsalja a...

Egyik barátnőm megcsalja a vőlegényét, véletlenül jutott a tudomásomra - mit tegyek? Szóljak vagy ne?

Figyelt kérdés
Legszzívesebben úgy tennék, mintha nem tudnám, mert nem az én dolgom és nem akarok belevatkozni ebbe... de a barátnőmmel szeretnék erről beszélni, és lebeszélni a titkos kapcsolatáról... de én érzem hülyén magam... Lehet, hogy nem jó ötlet. A vőlegényének meg végképp nem akarom elmondani.
2010. júl. 9. 01:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
79%
9:16, 9:34, 11:18 higgadt és felnőtt fejjel gondolkodnak, hallgass rájuk.
2010. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
75%

"az a tény h sexelt valakivel az nem jelenti azt h meg is csalta volna"


Bocs de ekkora baromságot rég hallottam. Ezt Te most komolyan elhiszed, vagy a félrek.úrogató férjed hitette el veled ezt az elméletet??? Akkor is megcsalás a mással való szex, hogy ha a párod nem szerelmes. Kivéve a kölcsönös szándék alapján nyitott kapcsolat.

2010. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
80%

"MERT??


Kedves válaszoló, sexelni és szeretni valakit baromira nem ugyan az ..

neked nem volt még olyan sexélményed senkivel akit amúgy meg szinte nem is ismertél vag ycsak egy házibuli vag yakármi kapcsán? ne fárassz már ...


úgyhogy igenis van sex szerelem nélkül, sőt ... nemtom miért kell iylen álszentnek lenni


és fenntartom, h az a tény h sexelt valakivel az nem jelenti azt h meg is csalta volna !! így érthető ? akkor csalná meg, ha érzelmileg is lenne köztük valami, de egy sima jó sex az nem erről szól !"


Te most tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak szórakozol velem?? Érted, én láttam már Mónikasót is, de az ilyen még ott is ritkaságszámba megy...


Tudod mit jelent az, hogy megcsalás? Azt, hogy ha valakivel vagyok (mint kizárólagos kapcsolatban), akkor nem vagyok mással együtt egyidőben! Mert erről szól egy kapcsolat! Ha nem vagyok senkivel, akkor tökmindegy, hogy kivel fekszem le, a megcsalás, mint olyan is értelmezhetetlen, mivel nem hazudok senkinek, ergó, nem csalok meg senkit!

De, ha már egyszer valakivel vagyok, akkor csak vele vagyok, erről szól egy kapcsolat! Ha valaki mással is vagyok közben, akkor a páromat szükségképpen megcsalom!

2010. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is először barátnőddel próbálj beszélni, és ha tényleg minden kötél szakad, akkor szólj a vőlegényét. De tényleg csak akkor, ha minden kötél szakad!
2010. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!