Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik barátnőm megcsalja a...

Egyik barátnőm megcsalja a vőlegényét, véletlenül jutott a tudomásomra - mit tegyek? Szóljak vagy ne?

Figyelt kérdés
Legszzívesebben úgy tennék, mintha nem tudnám, mert nem az én dolgom és nem akarok belevatkozni ebbe... de a barátnőmmel szeretnék erről beszélni, és lebeszélni a titkos kapcsolatáról... de én érzem hülyén magam... Lehet, hogy nem jó ötlet. A vőlegényének meg végképp nem akarom elmondani.
2010. júl. 9. 01:01
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
56%

Mennyi szent van itt.

Most nem idéznék statisztikákat, de a házasságok TÖBBSÉGÉBEN megcsalja egyik fél a másikat legalább egyszer. ÉS bármilyen furcsa, ettől még szereti. Csak éppen akkor nem kap elég figyelmet, meg ilyesmik... Tök mindegy. Csak azt akartam monani, hogy ettől ő még a barátnőd, nem lett másik ember, akit utálni kell.

És valóban: NE SZÓLJ BELE!!!

A vőlegénynek ne szólj, mert szerzel egy ellenséget, aki eddig a barátod volt... A meyasszonynak meg azért ne, mert ő nélküled is tudja, mit csinál, tehát nem fogod meghatni egy erkölcsi prédikációval. Esetleg jólesik neki majd kibeszélni a dolgot valakivel, de ha veled akarta volna, akkor elmondta volna, ergo nem akarja veled kitárgyalni a dolgot.

Ennyi.

2010. júl. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
45%

NE avatkozz bele.

Az unokatestvérem mindig is megcsalta az összes barátját és vőlegényét. MOst a férjét is.

Ráadásul a férj tud is ezekről a kilengésekről és nem érdekli.

Nem a te dolgod, ha nem tetszik amit csinál ne barátkozz vele.

2010. júl. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
23%

nem érted te ezt félre egy kicsit ?


1, mi közöd van hozzá?

2, egyáltalán nem biztos h megcsalta, lehet h simán csak sexkaland volt, ez a kettő meg nem ugynaaz azért !!


szal én azt mondom sztem foglalkozz a sjaát életeddel aztán ne azt nézegesd a bnőd kivel és mikor sexel ...

2010. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
22%

Szia. Szerintem ne mondj a barátnődnek semmit. Csinálj úgy mintha nem is tudnád. Ez az ő élete, ő dönti el, hogyan él vele. Ha megbánt ezzel másokat maga körül az az ő dolga és azé, akit megbántott.

Légy a barátnője, had rendelkezzen ő a saját élete felett. A barátság nem arról szól, hogy megkövezed őt, hanem arról, hogy elfogadod olyannak amilyen. Senki sem tökéletes.

2010. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
67%

Egyetértek azokkal, akik szerint a barátnőd egy nagy ri.banc, mindenképp beszélnék vele. Nem tudom megérteni milyen "ember" az aki képes megcsalni a párját. Számomra ez a legundorítóbb emberi viselkedés a világon. Ha összekötöd valakivel az életed, hűséget és szerelmet fogadsz neki, akkor az MINDIG tart. Nem számít ha éppen unalmasabb napok jönnek, vagy összevitáztatok valamin. Ez nem ok a megcsalásra. Meg kell beszélni a dolgokat, ha probléma van, szóvá kell tenni, mert a másiknak nem feladata, hogy kitalálja Te mit szeretnél. Ha valakik nem tudnak együtt élni, akkor szakítsanak. Ha beleszeret másba, akkor szakítson. De ne csaljon meg senkit. Aki ezt megteszi, annak azt kívánom, hogy akkor kapja ezt vissza és attól, akitől a legkevésbé számít rá.

Lehet lepontozni és nevezni aminek akartok, de szerintem egyszeri félrelépés sem fér bele semmilyen párkapcsolatba.Nem a statisztikát kell nézni, hogy hány házassága, kapcsolat végződik megcsalással, hanem mindenkinek arra kellene törekednie, hogy a sajátja ne azzal végződjön, és ennél az 1.lépés, hogy Ő maga soha ne lépjen félre. Én büszke vagyok arra, hogy azok táborát gyarapítom a párommal, akik nem másnál keresik a vigaszt, hanem egymással beszélnek meg örömöt-bánatot.

Szánalmas az, aki mentséget és kibúvót keres a félrelépésre. Köszönöm annak aki elolvasta, annak aki nem ért egyet, pedig szíve joga.


A kérdezőnek pedig még1x: Szerintem beszélj a nővel és ha tovább folytatja,akkor a férfival is. Joga van tudni, hogy az a nő akit szeret, átveri.

2010. júl. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
92%
Nézd a kérdést a másik oldalról is. Te mit szólnál hozzá, ha kiderülne, megcsal a párod már egy jó ideje, és egy barátnőd, aki tudott róla, nem szólt neked. Milyen érzés lenne?
2010. júl. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
47%
Ne avatkozz bele, mert ebből csak rosszul jöhetsz ki. Ha elmondod, akkor vagy azért leszel utálva, mert te hoztad a rossz hírt, ami tönkretette a kapcsolatukat, vagy azért mert nem hisz neked és áskálódónak tart.
2010. júl. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
79%

A barátok dolga az, hogy bármi történik, egymás mellett álljanak. Egyrészt ne avatkozz bele, másrészt ha mégis, akkor se kavarj, az ő dolguk. Inkább hallgasd meg a barátnődet, miért csinálja stb. Ne ítélkezz, véleményt csak akkor mondj, ha kikéri.


De... én kimaradnék belőle, megvárnám, amíg a barátnőm maga kér tanácsot v. segítséget.

2010. júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
45%
Neked ehhez semmi közöd, törődj a magad dolgával. Nincs jogod kioktatni másokat akkor sem, ha szerinted nem helyes, amit tesz.
2010. júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
76%
én biztosan nem mondanám el a helyedben. még a végén te leszel a hibás jogosan, mert beleszóltál. ez az ő dolguk. de én mindenképpen leülnék a barátnőmmel beszélgetni erről, hogy miért csinálja ezt, megéri ez neki, stb. szépen, finoman, nehogy összevesszetek ezen. de ha jóban vagytok akkor beszélj csak vele. de semmiképp ne mondd el a vőlegénynek, nem a te dolgod. csak rontanál a helyzeten. az életeben sokszor vannak bukások, sokszor hibázik az ember. ez nem azt jelenti, hogy akkor rögtön elmondjunk mindent vagy beleavatkozzunk, hanem majd azok eldöntik, hogy hogyan tovább, akikre tartozik. úgyhogy ne ártsd bele magad semmiképp, max mondom úgy, hogy elbeszélgetsz a barátnőddel. hátha kicsit észbe kapna, hogy akkor most mit is akar és kivel is.
2010. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!