Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik barátnőm megcsalja a...

Egyik barátnőm megcsalja a vőlegényét, véletlenül jutott a tudomásomra - mit tegyek? Szóljak vagy ne?

Figyelt kérdés
Legszzívesebben úgy tennék, mintha nem tudnám, mert nem az én dolgom és nem akarok belevatkozni ebbe... de a barátnőmmel szeretnék erről beszélni, és lebeszélni a titkos kapcsolatáról... de én érzem hülyén magam... Lehet, hogy nem jó ötlet. A vőlegényének meg végképp nem akarom elmondani.
2010. júl. 9. 01:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
44%
Nem kellene beleszólnod,de barátkoznod se egy ilyen nővel.Ha kijátssza a szerelmét, kijátssza a barátnőjét is.
2010. júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
67%
Ami nem a te magánügyed abba ne avatkozz bele, mert végül te kerülsz ki vesztesen, mindenki téged fog okolni. Hidd el, én már csak tudom :(
2010. júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
81%

de tényleg!!

nem lehet, hogy valamit félreértettél?

mi az, hogy a tudomásodra jutott?


Az anyukádnak a nagynénjének a barátnőjének a lányának az unokahúgának a nagybácsijának a kiskutyájának volt gazdájának a titkárnőjének a jósnő haverja érezte meg és osztotta meg elméletét.

vagy

láttad ahogy öltözék hiányában ölelgetik egymást?

2010. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
18%

istenem ...

mint egy pletykás vénasszony


komolyan nincs jobb dolgod ???

2010. júl. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
72%

"2, egyáltalán nem biztos h megcsalta, lehet h simán csak sexkaland volt, ez a kettő meg nem ugynaaz azért !!"


LOL... eddig ez volt a legjobb :P Olvasom mindig, hogy Magyarország lakosságának jó része funkcionális analfabéta, de nem szoktam hinni, amíg nem látom a saját szememmel :P


Egyébként ja, nincs ilyenre mentség. Egy hosszú éve óta rosszul működő házasságban még esetleg megértem, elvégre a házasságot nem lehet két perc alatt felbontani, a válás több évig eltarthat. De ott is a legtisztább, hogy a szemébe mondod, hogy mától külön élünk, semmi közünk egymáshoz. Akkor tudja, hogy mire számíthat, senki nem csal meg senkit.


De könyörgöm, egy vőlegénynek? Hát egy jeggyűrűt visszaadni 2 perc, vagy legalább egy sms-t írni, hogy bocs, királyfi, mégse gondoltam én azt komolyan, hogy veled legyek. Ez utóbbi is vérciki, de még mindig ezerszer jobb, mint mással lenni, aztán a szemébe hazudni. Aki ilyet tesz, az igazán nagy ku-ku-ku..kukori, a fényképét az erről szóló lexikoncikk mellé kellene beragasztani illusztrációképpen :P Aki meg nem így gondolja, az nézzen magába, mert a hiba bizony az ő készülékében van!

2010. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
73%

Jó sok válasz érkezet tehát én már csak növelem a statisztikát.

Én a helyedben nem szólnék bele a dologba.De ugyis furdalni fog a lelkiismereted igy azt tudom tanácsolni hogy kérdezz rá,beszélgess el vele hisz jó barátnők vagytok.Ha meg nem annyira intézd ugy hogy valahogyan kitudódjon a dolog és ugy érzed majd nem törént igazságtalanság és megmented öket egy válástól,és a világot egy ujabb retardált személyiséggel rendelkező kisgyerek(ek)töl.

2010. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
81%

Az igazi barátság, ismétlem az IGAZI arról szól, hogy ha hülyeséget csinálok, akkor szól nekem a barát(nő)m és észhez térít!!!


A haverságnál, felületes barátságnál meg én vagyok csak a fontos, azaz nehogy rosszul jöjjek ki a dologból, inkább hallgatok.


De látom, itt szinte senki nem gondolkodik így. Inkább ítélkezik (ribanc) vagy úgy tesz, mintha semmi köze sem lenne a barátnőjéhez. De akkor miből áll a barátság? Hogy együtt lógunk és szórakozunk? Ha meg baj van, lelépünk, hallgatunk és nem segítünk? Ááááááááá...

2010. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
85%

Ha minden barátság megszakadna attól, mert az egyik fél valami hülyeséget csinál szép lenne a világ. A barátság lényege pont az, hogy kitartunk egymás mellett; ha kell segítünk; ha szükséges észhez térítünk. Emellett meg lehet a magunk saját véleménye is, hogy elítéljük, amit tett; mert ha az elveinkkel ütközik a cselekedete, akkor nem bűn az, ha nem értünk egyet vele. Pont ez az, amit sokan összekevernek. Azért, mert segítünk a barátainknak, vagy támaszt nyújtunk, még nem jelenti azt, hogy a tetteivel egyet is értünk. Lehet úgy is segíteni és kiállni a barátaink mellett, hogy nem értünk egyet. Ez a barátság lényege és nem az, hogy lerib @ncozzuk és megszakítjuk vele a kapcsolatot.

Szerintem a barátnőddel beszélj, ha vagytok olyan jóban. Kérdezz rá miért csinálja, mi vezetett idáig, és lát-e a dologból kiutat. Ha szüksége van a segítségedre, segíts. Ha csak ki akarja beszélni, akkor hallgasd meg. De beleavatkozni nem szabad, pláne úgy, hogy elmondod a vőlegénynek. Gondolj bele mennyivel rosszabb egy idegentől visszahallani azt, hogy megcsalnak, mintha a párod vallaná be, hiszen, ha egy idegen/ismerős/jóakaró mondja el, akkor esélyed sincsen megtudni vajon a párod magától is bevallotta volna-e és jóvá akarta volna-e tenni a jóvátehetetlent.

22L

2010. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
31%

"2, egyáltalán nem biztos h megcsalta, lehet h simán csak sexkaland volt, ez a kettő meg nem ugynaaz azért !!"


LOL... eddig ez volt a legjobb :P Olvasom mindig, hogy Magyarország lakosságának jó része funkcionális analfabéta, de nem szoktam hinni, amíg nem látom a saját szememmel :P "


MERT??


Kedves válaszoló, sexelni és szeretni valakit baromira nem ugyan az ..

neked nem volt még olyan sexélményed senkivel akit amúgy meg szinte nem is ismertél vag ycsak egy házibuli vag yakármi kapcsán? ne fárassz már ...


úgyhogy igenis van sex szerelem nélkül, sőt ... nemtom miért kell iylen álszentnek lenni


és fenntartom, h az a tény h sexelt valakivel az nem jelenti azt h meg is csalta volna !! így érthető ? akkor csalná meg, ha érzelmileg is lenne köztük valami, de egy sima jó sex az nem erről szól !

2010. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
37%

Van egy mondás, hogy köldökén alul senki sem vétkezhet. Odüsszeusz hány nő után is vágyakozva gondolt a feleségére? Érdekes a hűséges szerelmes férj mintaképe, pedig szexelgetett ám ide-oda.


Semmi közöd hozzá, ha lenne, elmondta volna, de nem kötötte az orrodra. Vajon miért? Nekem is van olyan barátnőm, akinek elmondok ilyet is, és van akinek nem. Akinek nem, azért nem mert tudom, hogy jönne a szent szövegével, meg úgy csinálna, mintha komplett hülye lennék és nem tudnám mit csinálok. Kösz, de nem lenne rá szükségem. Egyébként elég távoli barátnők lehettek, szerintem egy rendes viszonyban fel sem merül, hogy majd te intézkedsz helyette.

2010. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!