Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik barátnőm megcsalja a...

Egyik barátnőm megcsalja a vőlegényét, véletlenül jutott a tudomásomra - mit tegyek? Szóljak vagy ne?

Figyelt kérdés
Legszzívesebben úgy tennék, mintha nem tudnám, mert nem az én dolgom és nem akarok belevatkozni ebbe... de a barátnőmmel szeretnék erről beszélni, és lebeszélni a titkos kapcsolatáról... de én érzem hülyén magam... Lehet, hogy nem jó ötlet. A vőlegényének meg végképp nem akarom elmondani.
2010. júl. 9. 01:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Finoman célozz rá, hogy mégis, hogyan gondolja ezt az egészet, és azután dönts.Csak óvatosan, semmi drasztikus beavatkozás.
2010. júl. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 elitestars válasza:
47%
Szerintem ezt el kéne mondanod a vőlegényének... Gondolom a barátnőd biztos kiakad ezért, de vessen magára: az ő hibája, és még csak el sem mondta a vőlegényének! De előtte beszéld meg a barátnőddel ezt, nehogy félreérts valamit.. Ha azt mondja hogy ne mondd el a vőlegényének, akkor is mindenképpen mondd el neki!
2010. júl. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%
Ne avatkozzál bele, mert te leszel a végén a legmocsokabb, a legsemmirekellőbb nőszemély a világon. Legyen ez az ő dolguk, maradj ki ebből. Voltam hasonló helyzetben, és a végén én lettem a leg-leg-leg........!
2010. júl. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
75%
A legegyszerűbb, ha nem barátkozol vele ezután, mégis milyen barátság várható egy félret.oszó ri.banctól? Hát aki annak a szemébe hazudik nap mint nap, akivel papíron az életét akarja összekötni, az nem tisztel se istent, se embert. Téged is simán át fog vágni a palánkon, ha érdekei úgy kívánják.
2010. júl. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
59%
A barátnőd felnőtt ember, ha akart volna beavat a dologba, de nem tette, így csak fel fogod idegesíteni, hogy buzgólkodsz meg lelkiismeretet játszol. Max. annyit mondj neki, hogy baz ki Klári csináld óvatosabban, mi lett volna, ha a Józsi tudja meg?
2010. júl. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Beszélgess el vele, de ne ítélkezz, és főleg ne árulkodj a vőlegénynek, mert nem ő a barátod, hanem a csaj. Azt megmondhatod, hogy falazni se fogsz, de kavarni se kell a sz.rt. Ha Te megtudtad,akkor úgyis fennáll az esély, hogy a srác is megtudja valahonnan, és sokkal jobb, hogy emiatt nem Te leszel a hibás! Nagyon szemét dolog, amit a barátnőd csinál, de inkább faggasd ki az indítékairól, meg hogy ezt hogy gondolja. Állj mellette, segíts neki megtalálni a helyes kiutat (szakítás a vőlegénnyel, szakítás a szeretővel, szakítás mindkettővel...) de konkrét tanácsot soha ne adj!!! Csak reflektálj,összegezz, segíts kívülről látni, (nem ítélkező) véleményt mondj.
2010. júl. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
62%
Ne avatkozz bele, ezt a kalcsolatot már úgyis megette a fene! Előbb utóbb szakítás lesz, nyilván nem szereti a b.nőd a vőlegényét, mert ha szeretné nem csalná meg, ez egyértelmű. Szerintem jobb ha most történik ez, mint pár év múlva 1-2 gyerekkel. Ettől még nem ribanc, aki ezt írta igen furán gondolkodik. Ne szólj bele, várd ki mi lesz, ha akarja elmondja. És én is osztom a véleményt a barátnőd a barátod nem a vőlegénye, tehát mindenképp mellette állj, mert ez a dolga egy barátnak!
2010. júl. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
72%

Aki a barátnődet nem tartja ribancnak,annak a gondolkodása fura!

Egy tisztességes nő nem csalja meg a barátját sem, a vőlegényét pedig végképp nem!

Ha tisztességes lenne,akkor szakítana a vőlegényével. Vagy közölné vele,hogy neki nem elég egyetlen férfi,és rábízná,hogy akarná-e ezek után is feleségül venni!

Egy ilyen nőnek nem lenne szabad férjhez menni.

Ami téged illet,a barátnőmmel elbeszélgetnék,a vőlegénnyel nem. Ha továbbra is kétszínű játékot játszik,megszakítanám vele a barátságot! Te is kellemetlen helyzetbe kerülhetsz,ha a vőlegény rájön a dologra,és arra,hogy te is tudtál erről.

2010. júl. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
35%
isten ment hogy ebbe beleszólj.akárhogy is szólsz bele egy életre szerzel magadnak egy ellenséget.nem látsz,nem hallasz,nem beszélsz.ez a jelszó.
2010. júl. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
70%

Előfordulhat, hogy ha elmonod, akkor te leszel az aszemély, aki kitalál dolgokat, hogy őket szátválassza. Ennek semmi értelme.

Az is lehet, hogy a barátnőd csak megijedt az elkötelezettségtől és egy kis kaland után visszatéárt a vőlegényéhez és egész életében soha többé nem fogja megcsalni!

A barátnőddel beszélj szerintem, a vőlegénnyel ne!

2010. júl. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!