Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért/kire/mire vagy most...

Miért/kire/mire vagy most mérges? Mi miatt vagy ideges?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 20:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
Pont akartam javasolni, szegény kérdésíró meg fog haragudni. Amit beszélgettünk tuti törölni fogják, szóval a többieket nem fogja majd zavarni, azért kössz, egy kicsit elterelted a figyelmem :)
2010. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
Te meg felkorbácsoltál, én ezt meg nemköszi. :P
2010. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 A kérdező kommentje:
Beszélgessetek nyugodtan, én nem haragszom :]
2010. júl. 10. 22:48
 74/86 anonim válasza:
Idegeskedem, hogy felvesznek-e :P Még 2 hét :S
2010. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
Tényleg nem? Azért tényleg bocs, csak annyira kíváncsi lettem :D Tényleg azt hittem valami fasza horrort néz :D Egyébként fogalmam sincs mit értett felkorbácsolás alatt, de már nem merem megkérdezni :D
2010. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
100%
Ja és most a legmérgesebb megint csak magamra vagyok :( Szerintem megint szerelmes vagyok :( Én imádom a függetlenséget, de az úgy nem jó, ha évek óta szerelmes vagyok :( És ami még zavar, hogy volt valaki akit el kellett utasítanom. Nem szeretem az ilyet :( Mindig előre kihangsúlyozom, hogy én nem keresek senkit, de ő próbálkozott :( Gyűlölök megbántani másokat, de muszáj, mert nekem tényleg senki nem kell :( Szóval emiatt is mérges vagyok.
2010. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
Felkorbácsolás alatt a korbácsot értettem. :D Rosszabb vagy mint egy horrorfilm, nem mertem elaludni az éjszaka.
2010. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőmre.....egy kolonc...de csak ,ha itthon van a férjem......amúgy le se szar,mert utál....van egy babánk,na,azzé néha szóba áll velem,de amúgy ,ha itthon van a párom,nem tudjuk "levakarni" róla,lassan már elnézést a kifejezésért,de már egy jót baszni sem tudunk....mert telózik,vagy jön a hugi....:(
2010. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
Tényleg a felvételik is most jönnek ki. Na erről nem is tudtam. Én most néztem meg, hogy feltették végre az átlagomat :) Hála istennek jó lett, szóval emiatt nem vagyok mérges :D
2010. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim válasza:
barátomra..de annyira h...húúú:@:@
2010. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!