Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van az ilyen kapcsolatoknak...

Van az ilyen kapcsolatoknak jövőjük?

Figyelt kérdés

pl:

Nővérem, 25 éves, összejött egy 45 évessel. Elvált, van egy 12 éves gyereke a pasinak.


2010. júl. 8. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne lenne jövője? A nővéred felnőtt nő, a faszi meg egy felnőtt férfi. Tudja mit csinál. Ha meg nem működik majd elhagyja és kész. Nekem is az ilyen korúak tetszenek, pedig én 4 évvel fiatalabb vagyok a nővérednél.
2010. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Egy kapcsolat jövője nem a korkülönbségen múlik.

Az inkább a kérdés, hogy a férfi hajlandó lesz-e majd akár újra megnősülni vagy gyereket akarni... mer a korkülönbség hátulütője az eltérő igények lehetnek. Valószínű egy fiatal nő arról álmodik, hogy elveszik és gyereket szül. A legtöbb elvált gyerekes férfi pedig már mindezen túl van és nem akarja újra a "macerát", legtöbben élvezik a fiatal nőket, a szabadságot...

Nehogy nagy csalódás legyen a vége, ezért érdemes tisztázni, hogy mik a vágyaik, igényeik. Itt is a bizalom nagyon fontos.

Én is mindig az idős pasikra buktam, onnan a tapasztalat... negatív is, pozitív is...

2010. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Persze,hogy van,majd idővel kiderül működik-e,vagy sem,de attól még simán lehetnek együtt boldogok!
2010. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, de ritka az a kapcsolat, ami hosszúéletű- ilyen korkülönbséggel és meghatározó tényezőkkel.
2010. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

17:54-es: "Lehet, de ritka az a kapcsolat, ami hosszúéletű- ilyen korkülönbséggel és meghatározó tényezőkkel."


Ha elolvagatod az itteni kérdéseket, akkor láthatod, hogy korkülönbség és saját gyerek nélkül sem tart a ölegtöbb kapcsolat 4-5 évnél tovább. Ilyen alapon egyáltalán nem lennének fenntartásaim, de egyébként is ez nem igazán problémás kapcsolat szerintem.

2010. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most még belefér de idővel ha együtt maradnak akkor a pali már elég koros lesz és nem biztos,hogy fog működni egy nyugdíjassal.
2010. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor az én apám összejött a 2. feleségével/nevelőanyámmal,én 11 éves voltam,hugom 7,a "nevelőanyu" 25,apu 40.6 éve házasok,jól megvannak,van egy féltesóm,egy kisöcsém,akinél most is csak azért teszem a tesó elé a "fél-" jelzőt mert tkp így van,de nekem olyan mintha édes öcsém lenne.Anyám mellett apám be volt gyepesedve,nem volt túl sok életkedve,de a 2. felesége mellett kivirult,hozzáfiatalodott,megváltozott az öltözködése(tudom,lényegtelen,de jobban néz ki,azért fontos:D).Szóval jót tett neki.A nevelőanyu is boldog vele,szereti apámat,velem kicsit anyás,kicsit barátnős,a kettőnek a keveréke,de jól megvagyunk.Szerintem működik:)Nem a korkülönbségen múlik,ha a felek szeretik egymást:)

20L

2010. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A korkülönbség nem jelent semmit. Azt szokták mondani, hogy később összecsiszolódnak, és szinte a korkülönbség el is tünik. Ha meg van az összhang, szeretet, és egymásra való ráhangolódás , lehet egy életre szóló kapcsolat is. A tesódnak is joga van az élethez, ha e férfi mellett találja meg a boldogságot.
2010. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van jövőjük. Lehet, hogy nem épp hosszú, de van.
2010. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!