Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a szerelmi kapcsolatoknak?

Figyelt kérdés

egy kis közvélemény-kutatás:):

miért van a párkapcsolatotok?mi a legfontosabb tényező amit kerestek egy párkapcsolatban?mit jelent számotokra a párotok,mennyire szeretitek?mennyire vagytok idealisták a kapcsolatotok jövőjét(életed nagy szerelme) illetően?mennyit lennél hajlandó áldozni a kapcsolatod fenntartásáért?


2011. máj. 31. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Eddig szerettem a szerelmet. Mikor kapcsolatom volt imádtam a páromat. Kellett a szerelem. Mióta vége, rádöbbentem, hogy az egész felesleges. Nincs szükségem rá. Talán ez csak átmeneti állapot, de úgy érzem nem vagyok társas lény...

(és nem csalódás miatt, egyszerűen nem kell. a kínálkozó lehetőségekkel sem élek, magam sem tudom miért)

2011. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ennek nem értelme, hanem érzelme van. Így vagyok én is, a párom is teljes.
2011. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
lécci a többi kérdésekre is válaszoljatok!:)
2011. máj. 31. 16:11
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem az a legfontosabb hogy feltétel nélkül szeressük egymást, mindent elfogadjunk a másikban, a kisebb és nagyobb hibákat is.. én személy szerint ezt tartom a legfontosabbnak, nameg persze a hűséget, azt, hogy odaadó legyen, hogy boldoggá tudjon tenni, és én is őt stb. én nagyon szeretem a páromat, nagyon jól megvagyunk, összeillünk. szeretném vele leélni az életemet, minden pillanat csodálatos vele. 18L
2011. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért mert szeretem Őt, minden tulajdonság megvan benne amire szükségem van, jóképű, kedves, megértő, jó vele a szex, teljes mértékben egy hullámhosszon vagyunk.Mi kell más egy kapcsolatban? Mivel jelenleg távkapcsolatban vagyunk, egy ország választ el minket, igy azért hogy fenntartsuk ezt a kapcsolatot hajlandó vagyok kiköltözni hozza egyetem elvégzése után, még egy év
2011. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
és neked kedves kérdező?
2011. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és fiúk?:) (és persze lányok is..-csak eddig úgy vettem ki hogy csak lányok válaszoltak..:)
2011. máj. 31. 16:16
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem tulajdonképen mindent! ha tényleg szerelmes vagyok..csak ez mindenkinél relatív,hogy milyen igényeket vetít bele a kapcsolatba és milyen lépésekre áldozatokra hajlandó..a többség véleményére vagyok kíváncsi hogy milyen fokon áll a szerelem az értékszemléletében..:)
2011. máj. 31. 16:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Első kérdés: így alakult :) Második: törődést mindkét részről Harmadik: a másik felemet jelenti, nem gondoltam hogy ennyire tudok szeretni Negyedik: semennyire, én már nem merek reménykedni akkor mindig csalódom. Utolsó kérdés: mindent amit csak kell főleg mert jelenleg nincsenek céljaim, ha ez nem így lenne természetesen a válasz másként alakulna
2011. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

utolsó köszi szépen a részletes választ,meg persze többieknek is?:)

kor nemet írjátok oda lécci..:)

köszi..:))

2011. máj. 31. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!