Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nagymama az ilyen?

Milyen nagymama az ilyen?

Figyelt kérdés

Nagyon ki vagyok akadva a volt anyósomra!

Van egy 4 éves lányom. Aug. 1ig zárva van az ovi. Én dolgozom, így a 2 nagymama (anyukám és a volt férjem anyja) vigyáz a kislányra. Anyukámnál volt múlthéten. A héten az exanyós lett volna a soros (1 hónappal ezelőtt lefixáltuk, hogy tudjon szabadságot kivenni), de ő hétfőn is meg tegnap is sz*rt az unokájára. (Ki volt kapcsolva a telefonja, így 2 napig anyu vigyázott a gyerekre). Ma elvittem hozzá. Mikor este mentem érte, a kislány feküdt az ágyon, izzadt, és tűzforró volt. Megmértem a lázát, 40 fokos volt. Ex anyós meg azt mondja: "Nem vettem észre, hogy beteg!" és "Most mértem a lázát, nem volt hőemelkedése". Mintha a 40 fok hőemelkedés lenne!

Fel kellett rohannom a kórházba vele, szerencsére már jól van. A maradék 2,5 hétben anyu vigyáz majd rá, én erre a hülyére nem bízom,az biztos.

Annyira mérges vagyok, aludni sem tudok. És van pofája megkérdezni, hogy holnap hányra viszem a gyereket.


2010. júl. 7. 23:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%
Olyan nincs, hogy egy kisgyereken nem látszik, hogy beteg. Bágyadt, csillog a kis szeme, bújós, meg alapban, ha az ölébe veszi, érzi, hogy forró. Negyven fok az nem hőemelkedés. Próbálj megnyugodni, de majd légyszi írd meg, hogy mi lett a baj, sztem a kis torka lehet. A "nagymama" meg, hát ....
2010. júl. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

Én többet szóba sem állnék a nyanyával, az biztos...


20/f

2010. júl. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%

En is tettem fel egy a tiedhez hasonlo kerdest ma:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ugy latszik a valaszokbol, hogy erre nincs megoldas. Idosebb ember mar nem valtozik, jobb elkerulni vele az osszeutkozest meg ha nagyon bant is. Hidd el, en megertelek, de csak magadat idegesited fel, o meg semmin nem valtoztat ettol. Szoval meg ezzel csak sajat magadnak artasz. Ha ez megnyugtat anyosom osszesen 3-szor latta eleteben a 3 evesunket (nem is jatszott vele, nem hogy meg vigyazott volna ra) es azt is csak azert, mert kifizettuk neki ide az utikoltseget.

2010. júl. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De igen, van olyan, hogy egyik pillanatról a másikra belázasodik a gyerek.Az enyémnek is rögtön 40 fok volt, míg kicsi volt.De ezzel nem mentem fel anyósodat.
2010. júl. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ismered,tudtad milyen.Ennek ellenére rábíztad a gyerekedet?Miért?Én a közelébe sem engedném.
2010. júl. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ha egyszer megígérte, hogy vigyáz rá, tartsa be az ígéretét. Ha meg nem ér rá, ne kapcsolja ki azt a sz*ros telefont, hogyha reggel felhívom, el tudjam érni.


A kislány jól van, köszönjük szépen.

Egész délelőtt semmi baja nem volt, úgy vittem a mamájához, hogy délután lemehetnek a játszótérre. Nem tudom mit csináltak, de a lakásból nem mentek ki.

És ha az ex anyós látja hogy a gyerek egy órája csak fekszik, és érzi a kezével hogy meleg, nem az lett volna a dolga, hogy viszi orvoshoz? Vagy felhív/sms-t ír hogy beteg a gyerek. Szerintem ez nem nagy dolog.


Most mennem kell anyukámhoz, utána megyek dolgozni.

Köszönöm a válaszokat.

2010. júl. 8. 08:45
 17/18 anonim ***** válasza:
30%
Talán neked kéne foglakoznod a gyerekeddel és nem lepasszolni,lehet megbántalak,de manapság a nyagyszülöknek szültök,aztán meg rinyáltok,hogy nagymaminak is van élete.Elvégre nem ő szülte hanem te szülted magadnak,a te gyereked a te felelőséged nem kényelmibébicsőszöké.
2010. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%

Leírtad, hogy korábban is ilyen volt.

A gyereked jól van.

Akkor most itt mit vársz? Jól esik fröcsögni ?

2010. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!